Cardozo ve Fenerbahçe

Arkadaşlar Cardozo Fenerbahçeye yarar sağlayabilirmi yani iyi oyuncu olabilir şunun gibi düşünelim Ronaldo ve Messi aynı takımda oynayamaz bunun gibi bana öyle geliyor Cardozo FB ile anlaşamıyacak sizce ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cardozu Alexin hızlı ve vucudu yere ıyı basan halidir,gelırse cok faydası olur dıye dusunuyorumda elımızdekı şu yabancılartan bıkaçını gondermek lazım en başta krasiç cristian

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• ligde en az 15 gol atar 20 üstüne çıkması şaşırtmaz

0|0
    0|0
  • gelmese iyi olur yaşı geçiyor adamın 12 milyon euro diyorlar bence çok ama iyi oyuncu gelirse yarar sağlar ama bu kadar yabancı varken yerli biri alınmalıydı hücum hattı komple yabancı oldu.

0|2
    0|1
  • O adam son vuruş ustası..

Umarım gelir Fenerbahçe'ye. Sow - Cardozo.. Imm Baya tehlikeli olacakmışız gibi..

0|0
    0|0
  • Niye anlaşamasın ki aksine çok yararlı olcak Fenerbahçenin Asıl Forveti Sow weboyu salla sow-cardozo ikilisi çok iyi iş yapar

0|3
    0|0
  • Bu da Belhanda transferi gibi arap saçına döndü. Yıllardır bizim yönetimde en beğenmediğim huy, transfer sezonunu çok geç kullanıyor olmaları. Aslında Sow ve Webo varken bana göre gereksiz bir transfer olarak geliyor. Yaşı genç olsaydı, ileriye hazırlık derdim ama şu durumda yine Sow kanatta oynatılacaksa yazık.

0|0
    0|0
  • son bikaç senedir bize gol atan yabancı oyuncuları transfer etme gibi bir anlayışımız oldu...young boys ile oynadık bienvenu gol attı aldık...benficayla oynadık cardozo gol attı almaya çabalıyoruz saçmalıyor transfer konusunda yönetim...bir hakan bilal kutlualp transfer konusunda çağ atlatır bize

0|0
    0|0
  • imzaya kaldı bitek

0|0
    0|0
  • Cardozo yanında kim oynayacak ?

0|0
    0|0
  • bence çok abartılıyor. sırf fenere gol attı diye alınıyor. o kadar iyi topçu değil

0|0
    1|2
  • gelse ne faydası olacak ya. sanki şampiyonlar ligi şampiyonu yapacak fenerbahçeyi.

0|0
    1|4
    • Olmasa bile Fenerbahçe biraz şanslı bir külüp geçen sene kaç tane penaltı kullandı maçlarında neden olmasın karşısında bayern olsa bile penaltılarla alabilir :D

• hiç açma o konuları.. harbiden çok ballı takım. :)

Yükleniyor...