Herkes gider mi?.....

Ayrılıkların ardından, tükenmişlikler yaşanır ya, şaşkın, üzgün bir o kadar da ne yapacağını bilemezsin.. İşte bu duygulara bulanmış haldeyim.

İhtiyacın varken neden gider ki bir insan? Gitmek zorunda mı?

Herkes gider mi?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hep öyle olur zaten. İyi bir dost, arkadaş, sevgili edinmişsindir herşey çok güzel gidiyor. Evet, ben bunla anlaşabiliyorum diyorsun ve o can alıcı noktada çekip gidiyorlar. SAnki bilerek yapıyorlar. Sanki inatla yapıyorlar. Sen acı çek diye yapıyorlar sanki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Benliğinin derinliklerinde hissettiğin ve gözlerini rahatlıkla dolduran yaşanmışlığı tadan başka birisini bulduğun an böyle çekip gitmeler olmaz emin ol. Çoğu insan değerli olan bazı kaidelerin hala farkında değil. Ne kalben ne de aklen hala bunu idrak edemeyen insanlar çevremizi perdeliyor. Ama çekip gitmeyen ve sımsıkı tutunan insanlarda var acı olan durum ise onların sayısı oldukça az.

0|0
    0|0
  • link

İtiraf et kendine O Gitti..

Diyor Cem.

Üzülme Herkes Gider.

1|0
    0|0
  • Kendine iyi bak derler ve giderler.

link

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Zamanı gelince gider herkes.

1|0
    0|0
  • Tek başına güçlü olmayı öğrenirsin eğer baş edip kabullenerek başlarsan

1|0
    0|0
  • giderler heralde. arabeske bağlayamadım ya la ://

1|0
    0|0
  • Kimisi gitmek zorunda olduğu için gider kimiside kalmanın bir değeri olmadığı için...

1|0
    0|0
  • Hayatta herkez gider hiç baki olan var mi bu dünyada..

1|0
    0|0
  • herkes gidiyor be. çok kolay bir şeymiş gibi herkes gidiyor..

1|0
    0|0
  • gider herhalde hepimiz gidicigiz yegen

1|0
    0|0
  • hayırlısını dilemek önemli.

1|0
    0|0
  • Kimse kalmak zorunda değil bence. Umut verenden çok, şuursuzca umut bağlayan suçludur.

1|0
    0|0
  • Ayy avatardaki minik kız heykeys gideyymi demiş gibi his ettim gitmem ben kalıp ısırırım yananı o_O

1|0
    0|0
  • Giderler,Gidecekler ve Gittiler... Tek başına mücadele etmeyi başaracaksın..

Harmandı yel vurdu

Baharda sel vurdu

Tuttuğun el vurdu.

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Giderler giderler...

0|0
    0|0
  • evet. senin gibi beklentileri bulutlarda olan insanlar terkedilmeye mahkum olur

0|0
    0|0
    • Beklentileri bulutlarda olan?

• Hımm ilginç buda :) cicili çok kapris yapma :) beklentilerini bulutlardan at aşağı ayrıca :)))

• sana ne oluyo dallamanın evladı

• noldu terk mi edildin ?

0|0
    0|0
  • herşey tükenmek içindir dünyanın kanunu bu hiçbirşeye ilelebet sahip olamazsın olsaydın sıkılırdın zevki de burda koy tekmeyi gitsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• herkes gider..

sen arkada kalırsın bazen,sonra gidenden nefret edersin,neden gitti benim suçum mu diye?

bakarsın ki nefretin kazandırdığı yok,boş ver dersin..ama kalbinden kocaman sevgi uçup gider..korkarsın sevmeye bir daha

2|1
    0|0
  • bir gün herkes gidecek , ayrılık dünyanın kaderinde var...

1|0
    0|0
  • Bazıları da çoktan gitmiş olur ama sen kal ister kalsan bir dert kalmasan ayrı dert.. O yüzden herkesin gitmesi mi iyi yoksa bazılarının kalması mı karar veremiyorum.. Yani sonuç olarak o gittiyse kal deme vardır bir bildiği..Hem kalsa ne işine yarayacak ki hiçbişi eskisi gibi olmayacak ya sen acı çekeceksin ya o..En iyisi bırak gitsin ya da sen git..

1|0
    0|0
  • Herkes gider, sen kendinle kalırsın. link

1|0
    0|0
  • bazen gitmek zorunda kalırsın hem senin hem de onun iyiliği için pişman olursun hemde nasıl ama ağzını açmaya hakkın yoktur çünkü terketmişsindir,bazı aşklarda böyle bitiyor işte ben gittim mecbur.

1|0
    0|0
  • İhtiyacın varken gidecek olanı zorla tutmaya gerek yok. Neden diye de sorma. Giden gitsin, kalan sağlar bizimdir.

1|0
    0|0
  • Herkes gider..

Deli gibi seven bile gider .. : /

1|1
    0|0
  • ailen ve gercek dostların dışında herkes gider

1|0
    0|0
  • Giderler belki..

1|0
    0|0
  • bir gün mutlaka...

1|0
    0|0
  • herkes gitmez fakat bazılarının gitmesi gerekir, sana da kalan bağrına taş basmak..

1|0
    0|0
Yükleniyor...