Hangi tiplemeler sizin en yakın arkadaşınız olmuş ?

Dostlarının kişilik özelliklerini düşünüp ortak paydada eritirsek hangi özellikler seni insanlarla arkadas olmaya itiyormuş? evet tuhaf bir sekilde sordum soruyu kabul :)

Ben dikkat ettimde dost dediğim adamlar hep deli dolu, savruk geçmişii ve cocuklugu boktan geçmiş, kendilerini iyi ifade eden duruşları sert olan tipler olmus . Sizi hangi özellikleri çekmiş canlar ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun arayan bir tip olmasın.Hataları siğneye çekebilen fazla konuşmayan bir tip olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim en yakın arkadaşlarım mütevazı, şakacı, samimi, şekilden şekile girebilen, kendileriyle dalga geçebilen, duygusal, maçoluktan uzak, deli dolu ve de kimseye zararı olmayan kişilerdi hep. Karşımdakinde kendimden bir şeyler aramışımdır hep

1|0
    0|0
  • benim etrafımda hep gırgır şamata tipler olmuştur, hep espirikli hem bişey oldumu çok pis dalan tipler, suratsız ketum pinti tiplerle arkadaşlıgım olmaz

0|0
    0|0
  • Güzeller gelecegi parlak olanlar hep..

0|0
    0|0
  • Büytün kzılar benim en yakın arkadaşım olabilir hahahahaaaaasasasasasaasasasasasas

0|0
    0|0
  • benim dostlarım genelde dindar ve saygılı çocuklar.hepsi birbirinden iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her fikre ve eleştriye açık olmaları, cana yakın olmaları, sürekli gezmek eğlenmek istemeleri, farklı şeyleri seviyor olamaları, esprili olmaları, etrafa mutluluk saçmaları, yeri geldiğinde çok mantıklı yeri geldiğinde çok saçma olamaları, yeni şeyler öğrenmeye açık olmaları, çok şey bilmiş olmaları.. aklıma bunlar geldi :)

0|0
    0|0
  • eğlenceli komik insanlar. bir o kadarda sevgilisine daha cok deger veren.. ne yazıkki

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşlarım hep eğlenceli insanlar..bir de sporu seviyorlar çoğu

0|0
    0|0
  • Hepsinin fikirlerinin buluştuğu ortak bir nokta var .

0|0
    0|0
Yükleniyor...