Ünlülerin makyajsız hallerini gördünüz mü?

Evet kızların %80'i mutlaka makyaj yapıyor (: peki makyajsız güzellik olmaz mı sizce? Aradaki farka bakar mısınız. Yani sürekli ''bakımlı'' makyaj yapan birisine aşıksın, sabah bir uyanıyorsun işte (: aşk böyle bir şey... link

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• makyaj yapmak ''bakımlı kadın '' gibi bir algı oluşturuyor malesef , oysa bakımlı bir kadın makyajsız daha güzeldir. ünlülerin makyaj yapması çok doğal değil mi sizce sonuçta her gün çekimleri oluyor. bu yüzden çok ağır makyajları yapıyorlar. günlük yaşantıda onları o makyajla görseniz soğursunuz çünkü fondöten yani kapatıcı yakından cilde çok iğrenç bir görünüm veriyor.

makyaj yapmıyorum daha doğrusu yapamıyorum erken yaşlarda yaşlandırıcı kremler sürmek yerine şimdiden cildime iyi bakma taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • Jessica alba, Demi Lovato. Beyonce, Rihanna bence hala guzel

0|0
    0|1
  • Görmez olaydım : /

0|1
    0|0
  • Nayir yapmiyorum dogalim ben nokta

0|0
    0|0
  • jessica alba ve demi de sorun göremedim :) ayrıca doğallık en iyisidir :)

0|0
    0|0
  • nicole kabus gibiymiş

0|0
    0|0
  • Bunlar ünlü haliyle yaptıkları makyajda boya-badana hesabı:)

Normal hafif makyaj yapan bir kızı makyajsız görsen,korkmazsın..hatta belki de daha fazla beğenirsin

0|0
    0|0
  • bakımlı ve makyaj. bunlar farklı detaylar. bakımlı kadın her zaman güzeldir.. linkdekiler makyaja devam etsinlerrrr !

0|0
    0|0
  • ben hıç makyaj yapmam yapsamda rımel ve hafıfı dudak belırgınleştırıcı fondoten felan filan saçma şeyler yapmacık.

0|0
    0|0
  • Makyajsız aydemir akbaşa benziyorum

0|1
    0|0
  • bunlar kimlerse gerçekten çirkinler :))

0|0
    0|0
  • çok fazla yapmadığım için hiç yapmadığımda pek bir farklılık olmu

0|0
    0|0
  • işte bunu demeye çalışıyorum beğendiğiniz o ünlülerin tamamına yakını böyle. Ve türk erkekleride onları bulacağı günü bekler. Bir bakar aaa :D sivilceli her tarafı felan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• güzel kadın yoktur bakımlı kadın vardır :D kadınların elindeki sihirli değnek bu makyaj sanırım bir anda kül kedisine dönüşebiliyorlar :D bizim öyle bir şansımız yok erkekler olarak

0|0
    0|0
  • Evet gördüm.Kadınların o kadar makyajı bana yapsalar dünya güzeli olurum lafınada katıldım gördüklerimden sonra.

0|0
    0|0
  • bunların yuzune harcadığı boyayla Türkiyede okullar yeniden boyanır:D

0|0
    0|0
  • onlarda evde bir kezban sonuçta .)

0|0
    0|0
  • hepsi birbirinden yakışklı bu kızların

0|0
    0|0
  • hepsi kezbana benziyo abi :Dd