Amacı ne ? ben mi yanlış anlıyorum yoksa

abimin yakın bir arkadaşı var hatta abimden bile büyük , geçen sene lise son sınıftayken abimin arkadaşıyla abi kardeş gibiydik yani hep o benimle takılır filan yani bana küçükmüşüm gibi davranırdı.

not: abimin arkadaşının bizim mağazayla bir ortaklığı gibi bişi var en erken ramazan sonu bitecek bu yüzden her gün bizde.

her gün gelir gelmez beni soruyor , benim sevdiğim şeyleri getiriyor. ben babamın odasında oturuyordum klima bozulmuştu bende ne sıcak var dedim yarına klima getirdi. benim yemek yiyip yemediğimi soruyor , gelirken bir şeyler getiriyor. hep bana bakarken yakalıyorum , bana dokunma çabaları var niye yapıyor bunların hepsini ben yüzde vermiyorum. aramızda 10 yaş var bide. bunun amacı ne ? yoksa ben mi kuruntu yapıyorum ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Onun amacı bellide senin amacın ne?Ne düşünüyorsun onun hakkında?

0|0
    0|0
    • ne düşünebilirim ki tabi ki de o benim abim gibi...

• teşekkürler bunu düşünmemiştim iyi fikir

Erkekler Ne Diyor 8

• O kadar diyoruz işte kız ile erkek arkadaş olmaz diye. Muhakkak bir yakınlık oluyor taraflardan birinde. Yakında ailesiyle elinde bir kutu çikolata ile gelir, sen hala amacı ne diye soradur bakalım.

0|2
    0|0
  • Erkekle bu kadar sırnaşık haraket edersen böyle olur.Sürekli takılmak ne

Sen ona abi gözüyle baktın belki ama o sana kardeş gözüyle bakmamış işte.

0|0
    0|0
    • takılmak demek şakalaşmak anlamında söyledim ya sizde ne anlıyorsunuz

• Tamam bende yanlış yere çekmedim zaten.Erkekle aranda bir mesafa bırakmalıydın.

• abi kardeş gibiydik diyorum herhangi bir yakınlaşma olmadı ya bize geldiğinde selam verir sonra abimle odalarına çekilirlerdi sadece bu sene farklı davranmaya başladı

• hoşladnıgı kesin ama ailesine tanıdıgn bir kızla ciddi adım atmayı düşnmedikce bu hareketleri yapamz birisi

0|0
    0|0
    • ailesi ailemi tanıyor ilişkileri de gayet iyi

• işte ciddi bir ilişki harici öyle yapamaz belki annesi ilede konuşmuştur emin ol

• Hoşlanıyor demek ki , ama delikanlı olmadıgı kesin.

Bizim oralarda dostun kardeşiyle ya da sevgililileriyle kardeş olunur.Çıkmış düyanın çivisi vesselam.

0|0
    0|0
  • Bugün KS ye girmesemiydim acaba ya. Şok üstüne şok yaşıyorum. Az önce buz gibi suyun altına girdim o şok yetmedi bana sanki.

0|0
    0|0
  • eee büyüdün serpildin adam niyeti bozmuş sakın gazoz veya kola içme o verirse ldasldaskdsadlşklşk

0|0
    0|0
  • Amacını bileme de, kuruntu yapmıyorsun.

0|0
    0|0
  • bugün yarın senden istiycek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...