Arabanızı Servise mi Boyatırsınız? Yoksa Sanayiye mi?

servise boyatır sanız eski boyalar sökülür kazınır iyice sonra itina ile boyanır ve fırınlanır ıs işlem görür sanayide boyattığınızda ise bunların hiçbirini yapmaz ben sanayiye boyattım servisten biraz ucuz diye şimdi ise pişmanım...

• Servise boyatırım
    50% (1)33% (1)40% (2)Oy Ver
  • Sanayiye boyatırım
    0% (0)67% (2)40% (2)Oy Ver
  • Özel servise boyatırım
    50% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Arabayı satacağım zaman sanayide boyatırım nasıl olsa aracı ben kullanmayacağım...:)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ben boyarım daha eğlenceli :DDD özel servis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olursa servise boyatırım

0|0
    0|0
  • servise boyatırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• :D benim diceğimi demişler ben boyarım dicedim :P el bir kova marşal boya fırçala fırçala gitsin hoca

0|0
    0|0
    • ben onuda yaptım ama renk tutmadı...:) o şekilde 1 seneden fazla gezdim araçla...:)

• ahahahahha ozaman böyle kullan hoca satıcagın zaman sanayide boyat :D

• zaten öyle yaptım aracımı satıyorum sanayiye boyattım renk tuttu

• işinin ehli tanıdık boyacıya gidersen sorun olmaz özel servislerde fırınlı boyuyorlar yetkili servislere hiç bulaşma derim hele bmw'en varsa borusan boru gibi geçiriyor

0|0
    0|0
    • yok be hocam dedem aracını komple boyattı sanayide kötü boyamışlar boyayı çelik macunu kazımamışlar üzerine boyayı atmışlar sadece fırın lamada yok bende başka sanayideki ustaya gittim oda yamamış boyayı saat 15.00 de boyamış saat 19.00 al diyor halbuki boyanın kuruması lazım sanayi dekiler yaramza hocam hem işini düzgün yapmazlar hem bir ton yalan söylerler...

• haklısın işte o yüzden tanıdık olcak sanayide ben serviste çalıştım öyle 4 saatte araba teslim etmedik hayatta

• Servise boyatırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...