Kaybedecek hiçbir şeyiniz kalmadığında hangisini yapardınız?

Kadın ya da erkek isteyen herkes cevap verebilir. Diyelim ki yaşamınızda birden herşeyi kaybettiniz. Öyle bir hale geldiniz ki sıfırsınız...Elinizden alabilecekleri tek şey canınız olsa aşağıdakilerden hangisini yapardınız? (Dürüst olun)

• Herşeye yeniden başlardım
    80% (8)80% (4)80% (12)Oy Ver
  • Kafama sıkar bu berbat Dünyadan çekip giderdim..
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Yaşamım boyunca bana ve aileme acı çektiren herkesi bulup yok ederdim.
    10% (1)20% (1)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Pekala gelen sorulardan görebildiğim kadarıyla sıfırdan başlama yönünde ağır bir çoğunluk var. Şimdi güncellemenin ardından soruyu daha da ağır ve dramatik hale getirelim. Olay şu tedavi durumu olmayan ve gitgide ilerleyerek sizi ölüme taşıyan bir hastalığınız var. Kurtuluş imkanınız yok ve açıkçası ölüm durumunuz da oldukça acılı ve iğrenç. Böyle bir durumda izleyeceğiniz yol hangisi olurdu? :)

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• herşeye sıfırdan başlamak için daha güzel fırsat olamazdı.

0|0
    0|0
  • üzüntü duyduğunuz bir durum içinde misiniz?

1|0
    0|0
    • Belli etmesemde çoğu zaman evet. Ama bu soru benim için gerçek kılınsaydı emin ol vereceğim cevap C seçeneği olurdu :)

• Farkettim sağolun ben sadece yorum yapan diğer üyelerin böyle bir durumda bakış açılarını merak ettiğim için güncellemede bunu belirttim. Bakalım sonuçlar ne yönde olacak :)

• tamam o halde cevap verelim. Hayatın bizlere amaçla verildiğini bildiğimden imtihana uygun yaşamayı ve sonucunda bu kaçınılmaz sona en az hata şile dönebilmek için gayret ederdim. Hayırlı bir ömür çok daha eftaldir hayırsız uzun bir ömürden...

• Her gün doğan yeni bir güneş, yeni bir umut demektir.

0|0
    0|0
  • Herseye yeniden baslardim hayat herseye ragmen guzr.

0|0
    0|0
  • Sıfırdan başlarım

0|0
    0|0
  • her şeye yeniden başlarım

0|0
    0|0
  • Kafana sıkmak çözüm değildir.

İntikam alacaksan kendi mezarını da kazacaksın.Bu da sana bir şey kazandırmaz.

En iyisi herşeye yeniden başlamak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bugüne kadar bir şeyleri kaybetmekten korktuğum için intikam alamadığım kimler varsa hepsinden intikam alırdım.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...