Bugün bir kaza gördüm

bugün bir kaza gördüm ben kaldırımdaydım yan yoldan geçen bir araba kaza yaptı içinde bir kadın bir erkek vardı kadın yola düştü demire çarptı , arabayı süren adam arka cama kadar düştü kafası cama girdi ve bunlar tam yan yolumda yaşandı arabaların parçaları önüme geldi. okadar kötü oldumki anlatamam adam can çekişirken.. Sizinde böyle yaşadıgınız bir olay varmı.s

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Ben minibüsteyken türbanlı bir ablamız 2013 Model Beyaz Opeli ile arkadan bize gömdü o kadar büyük bir şey yoktu ama kazalardan çok büyük sesler çıkıyor bikeresin de geçenlerdeydi işte mahallede sahura kadar durma şeysi yaptıydık adamın teki tam 20 metre ilerimiz de kaza yaptı ulan biz kamyon falan girdi sandık baya ses çıktı yani 3 4 ağaç devirdi adam ağaç dediğim de ince olanlarından işte yol kenarlarına mahalle aralarına falan dikilenlerden

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• benim arkadaşımın abisi kapı önümüzde silahla öldürüldü. ve birkeresinde 2 kardeş el el yürürken birinin kafası kamyonun altında kalarak patladı beyin parçalarını polisler toplarken gördüm .s

0|0
    0|0
  • Ben arkadaşıma giderken adamın birisi arabayla u dönüşü yapıyordu. Derken başka bir adam motorla arabaya çok hızlı girdi. Adam bir yana motor bir yana

0|0
    0|0
  • Allah kimseye böyle ölüm vermesin :/ Aklıma ogrishteki videolar geldi ://

0|0
    0|0
  • gozumun onunde oldu kucuk bir kız annesinin elini bırakıp yola atladi ve motor hizli bir sekilde carpti kiz gene ucuz kurtuldu sanirim sadece bacagi kirildi :/

0|0
    0|0
  • psikolojin alt üst olmuştur eminim

0|0
    0|0
  • ölen veya yaralanan varmı? ayrıca senin elin armutmu taşlıyo izleyeceğine gidip yardım etsene..

0|0
    0|1
    • e5 yolundaydı arabalar geçiyor yolamı atlim?

• birçok kişi bilinçsiz yardımla hayatını kaybedebiliyo. böyle diyeceğine ilk yardım hakkında bilgin varsa yardım et yoksa yardım çağır demen daha doğru.

• sen artık uyuyamazsın.

0|0
    0|0
  • az sadaka çok bela uzaklastırır sadaka ver sadaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet maalesef:(

0|0
    0|0
  • Evet var önümde motor kaza yapmıştı bebekli vi kadına çarptı bebek havaya uçtu yere düştü asama çok kızmıştım telefonunu cüzdanını topluyodu kadına bakcağına

0|0
    0|0
  • :( ...yorumsuz

0|0
    0|0
  • Bi gun piknige giderken yol kenarinda insana benzer bise gorduk. Kargalari kediler kopekler basindaydi suphelendik. Dikkayli bakinca iki erkek cesedi ustusteydi. Biseylere sarilms yakilmis haldeydi. Snra polise haber verdik. Megersem kaybolan iki kardesmis. Cok fenaydi .s

0|0
    0|0
Yükleniyor...