Bir kadının yanında bulunan erkeğin varlığının anlamı nedir?

kadınlar yanlarında erkek olduğu zaman nasıl bir ruh hali içersinde olurlar.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Özgüvenime özgüven , gücüme güc katar erkegim... kendimi güvende hissederim. Sanki bir baska dünyadayizda sadece ikimiz varmiscasina cevreye karsi umursamaz olurum. . Mutlu olur huzur dolarim.. cocuk gibi hissederim kendimi... onun disinda yanimda bulunan erkeklerden rahatsızlık duyarim. Bi tek erkeğim olsunnnn..

0|1
    0|0
    • keşke bende senin gibi birini bulabilseydim. işte bende bir erkek olarak bir kadından bunları beklerdim. helal olsun sana, senin gibi biriyle tanışmaktan onur duydum gerçekten arkadaşım...

• Tesekkur ederim arkadasim.. Güzel düşüncelerin icin.

Kızlar Ne Diyor 5

• mesela okullar tatilde ve ben onu göremıyorum o benim yanımda olunca herşey yolunca gidecekmş qibi görünüo güvende ve huzurlu hissediyorum o yanımda yok huzursuzum ve sarılınca huzura kavuşacak kmsem yokmuş qbi oluyorum .:D bilmem anlatabldmmi :D

0|0
    0|0
    • seni anlıyorum, teşekkürler. ama şu da var ki, erkekleri sadece bir araç gibi görüp kullanan kadınlar da var aslında. ama senin cevap o kadar net ve samimi ki, bence sen tam bir kadınsın kanımca. umarım mutlu olursun arkadaşım..

• inşallah eder canım arkadaşım, iylik her zaman kazanmıştır, kötülük ise sadece yarı yolda kalır hep, inan bana... kendini bilen insan dürüst olur her zaman, dürüst ol kaybetsen de, ama inan bana kaybettiğini düşünürsen bil ki kaybetmemişsindir. o kaybetmiştir.

• ohh bugün de rahatım hesaptan yırttım derler :D ne hissedecekler sevdiği erkeğin yanında kadın güvende ve huzurlu hisseder :D

0|0
    0|0
    • sence sahiplenilmek güzel birşey mi senin için.

• güvende hissetmek başka sahiplenilmek başka.sıkboğaz etmeden sahipleniyorsa güzel tabi

• Yanındakine göre değişir..

Sevdiği, hoşlandığı biriyse mutlu olur,kendini güvende hisseder.

0|0
    0|0
    • demek istiyorsunuz ki, bir erkeğin bir kadının yanında olması o kadına her türlü güven sağlıyor öyle mi..?

• Güven duygusu içerisinde olurlar.

0|0
    0|0
    • erkek deyince ilk akla gelen şey kadınlarda güven mi acaba sizce...

• ne güzel Allah tamamını erdersin nediim.. bir mutlu insan görmiyeli uzun zaman olmuştu.. :)

• :) sağolunn :)

• çocuksulaşırım :)))

0|0
    0|0
    • peki neden çocuksulaşıyorsun, seni o duruma sokan asıl sebeb nedir sence..

• erkek ya.. hani bir güven duygusu bir güççç ama ..bilemedmm ya :)))

• peki senin için bir erkekte bir güç ya da güven duygusu tam olarak ne ifade ediyor senin için...

Erkekler Ne Diyor 1

• sabah sabah efkarlanmışız.

0|0
    0|0
    • selam arkadaşım cevap verdiğin için teşekkürederim. yok efkarlandığımdan değil sadece diğer insanların düşüncelerini öğrenmek ve düşüncelerimde ki soruların yanıtlarını başka insanların düşünceleriyle karşılaştırmak hepsi bu...

Yükleniyor...