Bi bakar mısınız şey dicem.

Günaydın.

Şimdi geçen gün ben yine burdayım bir kızla fake fake dalga geçiyodum öyle ben bütün sorularına saldırdım kızın fake diyerekten sonra hangi takımı tutuyorsunuz diye soru sormuş ben oraya da saldırdım tabii dün o soruya girdiğim de soru başkasına aitmiş gibi gözüktü kızla konuştuklarımızda soran yazıyordu onun yazdıklarına ama şimdi kızın kullanıcı adı yazıyor ibret mi almam gerek nasıl oldu bu

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Soru birleştirmesi olayı bu. Yönetimin sorana kazığı diyelim. Sorulan sorulardan " hangi takımı tutuyorsunuz " gibi çok sorulan sorular bazı moderatörler tarafından "daha önce sorulmuş" gerekçesi ile kaldırılır ya da üyeler tarafından aynı gerekçe ile şikayet edilirse; yönetim soruyu kaldırmak yerine daha önce sorulan aynı soru ile birleştirme işlemi yapıyor. Cevaplar da daha önceki soruya verilmiş gibi oluyor. Bu nedenle senin cevabının altındaki yorumlarda soran kişi üye adına dönüşmüş.

Normal normal telaşlanma. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi geçen gün ben yine burdayım bir kızla fake fake dalga geçiyodum öyle ben bütün sorularına saldırdım kızın fake diyerekten sonra hangi takımı tutuyorsunuz diye soru sormuş ben oraya da saldırdım tabii dün o soruya girdiğim de soru başkasına aitmiş gibi gözüktü kızla konuştuklarımızda soran yazıyordu onun yazdıklarına ama şimdi kızın kullanıcı adı yazıyor ibret mi almam gerek nasıl oldu bu

bu yazıyı 10 kişiye gönder gece rüyanda sevdigini görecekesin :/

1|0
    0|0
  • Kız gizli sorup soruyu açmış olabilir

1|0
    0|0
    • hayır kızın sorusuydu gizli de değildi gizli olsa onun olduğunu anlayamazdım bugün soruya bakınca bir erkek sormuş gibi gözüküyor :)

• Profilinde değişiklik yapmıştır o zaman başkasına geçme şansı yok sorunun

• yav var yeminle diyorum gözümle gördüm kız sormuştu önce sonra erkeğin profiline girmiş. profilinde değişiklik nasıl yapıcak kızdı erkek mi olcak :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...