Oscar cardozo çok iyi forvet mükemmel golcü nerdeyse avrupanın en iyisi diyen fenerbahçeliler var..

portekiz ligi çok mathak bir lig değil uefa liginde bu sene rubin kazan gibi teyyare takımları gördük o paraya o abartıya değen futbolcu mudur?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Cardozo iyi bir oyuncu ama böyle Sneijder ve Drogba gibi dünya yıldızı bir oyuncu değil tamam iyi oyuncu ama Benfica dışında üst düzey bir takımda oynamamış ve avrupada sadece Portekiz liginde oynamış bir golcü

4|2
    0|2
    • bende onu diyorum ya millet lafı drogbaya getiriyor ne alakaysa

• öyle angutlar da varmış yani gülünür bu komediye :))))

• oda bişey mi kızım avrupada top koşturmuş emre ile türkiye dışına çıkmamış selçuk u kıyaslayan angutlar bile var :)))

Erkekler Ne Diyor 11

• Portekiz ligini iyi araştır derim hangi Türk takımı Şampiyonlar Ligini kazandı sorarım sana fakat 2004 yılında porto bu kupayı kazanarak büyük bir iş yaptı, Porto ayrıca çok iyi futbolcu pazarlıyabilen çok yıldız isimleri çıkartmış aynı futbolcuyu çok yüksek maliyetlere satmış bir takıp , ayrıca geçen sezon benfika UEFA Avrupa Lİgin'de Final oynadı aynı takım geçen sezon 3 kupayı da finallerde ve son maçlarda kaybetti... Ayrıca Portekiz Liginde liglerinde ilk 2 sırayı alan takıp direk Şampiyonlar Liginde 3. takım ise ön eleme oynuyor biizm limiz de ise 1, olan takım ancak direk Şampiyonlar ligine gidiyor... Bence iyi düşün Portekiz ligini ayrıca Cardoza çok yetenekli bir oyuncu biraz daha genç olması daha iyi olabilirdi...

0|1
    1|0
    • Bence konu kapanmıştır eline sağlık

• işinize gelmeyince hemen bayan sıfatı yapıştırıyorsunuz

• iyide arkadaşım işime gelen değil benim yazdıklarımın kaçını biliyordun, biliyorsan gerçekten seni tebrik ederim

• lütfen futbolu konuşmayı erkeklere bırakın

1|3
    0|0
  • iyi oyuncu ama dünyanın en iyisi değil

0|0
    0|0
  • - """portekiz ligi çok mathak bir lig değil""" :))))

...Futboldan anlayan arkadaşlar lütfen bu arkadaşa Portekiz futbolunu ve geçen sene Avrupa liginde Finali kimlerin oynadığını anlatın :)))))

link bu kadroda sadece Ronaldo'nun fiyatı 200 milyon Euro :))

0|0
    0|0
    • o ligde porto ve benficadan başka takım mı var da övüyorsun bana

• güzel kardeşim kızmana gerek yok , bakış açın yanlış demek istiyorum , evet iki üç takım var ama lütfen bu iki takımın avrupa başarılarını, portekiz milli takımının başarılarını ve bu ülkenin dünya futboluna kazandırdığı oyuncuları araştır istersen...

• Drogbada çinden geldi çinin ligi çok mu matah?

0|2
    0|2
    • drodba ya servet verdiler.

• en iyi cevap ile konu kapandı saygılarımla duyurulur.

• Bence sen okuduğunu iyi anla bak bakalım ben yorumumda drogbaya bir şey dedim mi aksine övdüm ama işte futbolla yakından uzaktan alakanız yok kulaktan duyma bilgilerle iş yorum yapıyorsun

• İyi golcü ama neredeyse avrupanın en iyi golcüsü diyen varsa abartmışlar.Bi ton forvet var ondan önce.

0|0
    0|0
  • avrupanın en iyisi diyen fenerbahçeli yok abartma. tam bir galatasaraylı aağzıyla yazmışsın

çok iyi bir forvet dar alanda çabuk ve etkili. kaleci topu görmüyor bile.

0|0
    0|0
  • yok kötü topçu o yüzden uefa ilk 11ine seçildi.

0|0
    0|0
  • cardozunun kalitesi belli şampynlar ligi uefada attıgı gollerde belli klas bir forvet ama avrupanın en iyisi olamsada en iyileri arasında adını yazdırdı

0|0
    0|0
  • lütfen futbolu konuşmayı erkeklere bırakın

0|0
    0|0
  • 2 senede 61 Gol atmış gol atıyo mu atıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cardozo kalitesi tartışılacak bir futbolcu değil.tamam liglerde önemli burda ama bu her futbolcu için geçerli değil.ona bakarsan Türk futbolu içinde öyle düşünüyorlarsa bizim yere göğre sığdıramadığımız futbolcular için başkaları da senin yaptığın yorumu yapabilir.

0|0
    0|0
  • Cardozo iyi oyuncudur,Fenerde de başarılı olacaktır. Fakat bizde de süper oyuncular var. Kıskanmya gerek yok Gizli.

0|1
    0|1
  • Cardozo iyi de dünya yıldızı değil ya..

0|0
    0|0
Yükleniyor...