Dün gece rüyanızda ne gördünüz?

dün gece kim rüyasında ne gördü?ben gariptğir lisede gördüm kendimi geçmişte :S

0|0
18|29

En İyi Erkek Görüşü

• araba ile gidiyorum birden bire bir kadın önüme cıkıyor bende ona hafiften çarpıyorum , sonra durup aşagı iniyorum sağıma soluma bakıyom kimse yok, kadının yanına gidip bakıyorum hiç hareket yok, sonra kulagımı ağzına dayıyom hiç nefes yok , bende suni tenefüse başlıcam pat birden bire sokak lambalarının ışıkları sönüyor, suni tenefüse başlıyorum birden bire bir araç beliriyor farları aniden ortalıgı aydınlatınca birde ne göreyim kadına yanlış yerden suni tenefüs ediyormuşum aşagıdan tüh yanlış hava verdşm derken uyanmışım , çok garip bir ruyaydı bea nasıl o dudaklarla ötekileri karıştırmışım, ve nasıl oluyorda çarpma şiddetiyle kadının iççamaşırı cıkıveriyor hayret yeaaaaa bişey :):):

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

Kızlar Ne Diyor 18

• bilgisayarıma virüs giriyordu boyuna. ben de ne hikmetse devamlı mekan değiştiriyordum elimde laptop. hayatımda böyle saçma şey görmedim :/

1|0
    0|0
  • Rüya görmedim. Gördüysem de hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım saçımı kesiyordu at kuyruğu yapıcam diyordu tamam diyordum bir de ne olsun :O

:(:(:(:( çok ağladım rüyamda ama gerçek değilmiş neyse ki

0|0
    0|0
  • dur yaa şimdi aklıma geldi bir rüya gördüm ama neydii

hatırlayınca d,cem bunu düşünmem lazım :/

0|0
    0|0
  • Polisler bizim sokağı basmışlar falan. Kovalamacalı bir rüya yine.

0|0
    0|0
  • sevgilimi .

0|0
    0|0
  • Ruyamda kolumu kesiyorlardi bende agliyordum :(

0|0
    0|0
  • Ayakkabımın teki yoktu.Tek ayakkabıyla dolaşıyordum :D Eşini arıyordum ama bulamadım .

Tabirini bulamadım.Açıklayabilen olursa sevinirim:)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla toplanmıştık bir evde..bir sürü pasta börek yaptık çok güzellerdi..

0|1
    0|0
  • Hatırlayamadım

0|0
    0|0
  • tatilde olduğumu kardeşlerimle gördüm :/

0|0
    0|0
  • 3 saat mi ne uyuyabildim rüya da göremedim

0|0
    0|0
  • uyumadım kısa değil

0|0
    0|0
  • Fatih terimi gördüm ne alakaysa

0|0
    0|0
  • Söylemem dalga geçersiniz çok mantıksızdı :D

0|0
    0|0
  • okuldakı arkadaslarla eroin cekıyodum , her turlusunu dxfcgvknjvtjbjk

0|0
    0|0
  • Annemi gördüm ..

Özlemişim onu <3

0|0
    0|0
  • hoşlandığım çocuğu gördüm ama bu sefer saçları uzundu,bir de bana gülümsüyordu. :)

0|0
    0|0
    • Yakında para geçecek eline o çocuğun sanırım, ya da bişeye çok sevinecek

• Oğlum sen öküzsün diyodu, hani bana gara gözlü gelinimi getirecektim ne oldu dedi, bende ana kız çetin ben ne öğrüm diyodum, sonra koca karı bana onu getirmeden eve gelme dedi, kız seni seviyo sen onu, daha ne bekliyonuz dedi, bende dedim ki hele bir beni af etsin ben sana onu getiririm Allah'ın izniyle dedim, kızda bizim bahçedeymiş ve bana bakıyormuş, ve ona giderken gülümsüyormüş, sonra anam başladı fırça atmaya, seni başını yedimi sarı öküzüm koş getir kızı dedi:D

• Hadi çok gecikme

Yükleniyor...