İsimlerin insanların karakterlerini etkilediğini düşünür müsün?

Soru açık ve net?

Ben buna inanıyorum ve çocuğuma bu doğrultuda inandığım değerlere göre isim koymayı planlıyorum.

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• numerolojiye ve akrofonolojiye hastalık seviyesinde olmasa da belli düzeyde bir inancım var. o yüzden isimlerimizin ve doğum tarihlerimizin (burç kapsamı dışında fakat burçlar da dahil olmak üzere) karakterimiz üzerinde etkileri olduğuna inanıyorum. ama karakterimizin tamamen bu bilgiler doğrultusunda geliştiği fikrini saçma buluyorum ve inanmıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Olabilir...

İnci gibi değerliyim sevdiklerim için ve benim gibiler nadir bulunur haha ;D

0|1
    0|0
  • düşünmem , ısmım gayet hanım hanımcık ama malesef kı ben ıfrnıpxtrnbğtbcotb

1|1
    0|0
  • aynen etkiler ...

0|1
    0|0
  • benimkini etkilemiyor

0|1
    0|0
  • Asu ve Tuana ismine gıcığım ön yargım var Asulara Tuanalara kimse kusura bakmasın...

soruyla biraz alakalı oldu cevabım.

soruna gelirsek ben inanıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır :\

0|0
    0|0
  • Saçma sapan sorular sormayın ya

0|0
    4|1
  • Bence etkilemez ama Berkecan gibi bir isim bende 60 yaşıma da gelsem ergen izlenimi verecek

0|0
    0|0
  • alakası yok bence.sadece sevebılecegı anlamlı bir isim mutlu edecektir.

0|0
    0|0
  • Sanmam ..

0|0
    0|0
  • Hayır bence yok böyle bir şey.

0|0
    0|1
  • Fazlasıyla mesela adım HANIM ://///////////////////////////

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çocuk için şöyle iyi bir isim şart olmalı bence.Karaktere etkisi olabilir.Ama güzel bir isim olduktan sonra çocuk bunalımlara felan girmez.İsmi kötüyse arkadaşları belki onunla dalga da geçebilirler ilerde.Şakadan olsa bile.Ama çocuk bunu ciddiye alır ve bunalıma girebilir stres yapabilir.Bence dönemdeki havalı isimlerden birini koymanız yeterli derim.

0|0
    0|0
  • O kadar bilgim Yok ama peygamberlerin isimlerini koymayın ağırlığını kaldıramazlar dendiğini duydum. Demekki var bir etkisi :)

0|0
    0|0
  • etkilediğini düşünürüm. çocuklar adlarına dikkat edilmeli.

0|0
    0|0
  • bu doğru çok doğrruuu analamıı taşımalı çoçuk doğru

0|0
    0|0
  • evet benım adım barış cok barışım etkiler kişiligini :D

0|0
    0|0
  • isimler çok etkilidir eger karşındakini tanımıyosan

0|0
    0|0
  • yok baba benim isim hep avukat doktor diplomat biz amele :)

0|0
    0|0
  • Yok be kardeşim doğduğunda annen baban hoşuna giden bir isim takmışlar sana bu kadar yani nasıl yaşayacağını yaşantını bu isim belirlemez benim adım uğur mesela orda terbiyesizin teki ahlaksızlık terbiyesizlik yaptı diye bütün uğurlar aynı olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...