Super ligin kotu karekterleri sizce kimdir?

super ligin erol taşı nuri alcosu uyuzu gicigi terbiyesizi kotu kalplisi nan sokakta gorsem agzini burnunu kirarim dediginiz kim var kimler var diyelim :)

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Volkan-Emre-Caner-Selçuk.Ş-Meireles- İbrahim.T

karaktersizlikte kesinlikle sınır tanımıyorlar..

0|2
    0|0
    • cansin gulcan :)

• nerdeyse fenerin kadrosunu yazmışsın da eğer volkanla didişip sabriyi değil de toramanı yazdıysan işte burda taraflısın derim..

• sabri mi? sabri çok saf bir insan ona kimse bişey yapmayana kadar o hiç kimseye bişey yapmaz.! bu ara toramanı hiç izlemiyorsun galiba?

• Volkan-Emre-Caner

GSli olmayanlar Burak der..

0|2
    0|0
  • bi fenerbahceli olarak emre belozoglu diyorum.

0|1
    1|1
  • felipe melo izlerken delirtiyor adamı uçağa atlayıp sahaya dalası geliyor adamın bide yapıp yapıp hakem yaklaşınca etraf kalabalıklaşınca masumluk yapıyor ya 5 saniye önceki sahneyi acaba ben mi yanlış gördüm dedirtiyor

0|0
    0|0
  • volkan ,melo,emre b

0|0
    0|0
  • Caneri hiç ama hiç sevmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Burak-Terim-Eboue-Melo- arkadaş bu sarı kırmızıyı giyenler neden hep böyle formada bir keramet var sanırım hepsimi lanet olur

2|0
    0|2
  • Volkan-Emre-Caner

0|1
    0|1
  • melo-emre-engin baytar

0|0
    0|0
  • sarıyı kirleten lacivert Türk futbolunu kirleten febedir kişi ayırt etmeden gökhan gönül ve mehmet topalı çıkar diğerleri 5 para etmez

0|1
    1|0
  • emre volkan bekir

0|1
    0|1
  • Fatoş Terim.

0|1
    0|3
  • fatoş terim,burak,melo

0|0
    0|0
  • emre - volkan - melo - sabri - ibrahim toraman - hürriyet...aklıma gelen bunlar daha geldikçe alt yorumlarla eklerim

0|0
    0|0
  • fernandes de çok karaktersiz be usta.. Aybabanın elini havada bıraktığını hatırlıyormusun

0|0
    1|0
  • melo-meireles-caner-uçan sabri :D

1|0
    0|1
  • Burak yılmaz başta

0|0
    0|0
  • Futbolcu olarak mı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...