Bir kadının sevgilisi ya da kocasını aldatma nedeni Cinsel açıklık olabilirmi?

Selamlar son zamanlarda kadınların eşlerini aldatdığını duyuyor ve görüyorum acaba kadınların bu aldatma konusunu cinsel tatminsizlik ya da cinsel açlık'danmı olduğunu düşünüyorum sizce nedendir.

Güncellemeler:
Selamlar son zamanlarda kadınların eşlerini aldatdığını duyuyor ve görüyorum acaba kadınların bu aldatma konusunu cinsel tatminsizlik ya da cinsel açlık'danmı olduğunu düşünüyorum sizce nedendir lütfen aldatmış olan varsa GİZLİ KULLANICI olarak cevap verirse sevinirim?

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarda erkeklerde ne istediklerini bilmiyorlar

erkek dışarıda gördüğü her kadını nasıl yatağa atar fantazi yaparım derdinde

çünkü fantazilerini karısına veya partnerine anlatmaktan ondan istemekten korkuyor

Kadınlar ise artık sex yaparken rahatlanabileceğini öğrendiler ama bu performansı kocalarında ya da partnelerinde bulamıyorlar ya da talep edemiyorlar

Kadınların istediği tek şey erkekler gibi rahatlatılmak sex de son noktayı bulmak zevk almak en az erkekler kadar bu zevki tatmak istiyorlar.

Yoksa para pul varmış yokmuş çok önemli değil çünkü bu aldatma işi parayla yapılmıyor istemeyle olan bir durum.

Ayrıca bilmediğiniz tanımadığınız birsiyle birlikte olmak ve bir daha hiç karşılaşmayacak olmak ayrı bir haz almaya sebep oluyor insanı bu duygu baştan çıkartıyor.

İnsanoğlunun meşrebinde var yasak olanı her zaman arzulamak istemek

0|0
    0|0
    • Kesinlikle haklısın para, kariyer, ihtişam cinsellikte orgazma ulaşmıyor ve yahut ulaştırılmıyorsa ilk adımı atmaya başlıyor o yüzden cinsellik ön planda

• dünyanın kuruluşu bu denge yani cinsellik üzerine zaten

bitkiler fotosentez yaparlar

canlılar sex yaparlar

sex...sex...sex...hele de doğru kişi ile yapıldığında insanın gözü ne para ne şan ne şöhret görür

ve doyumsuzdur insanoğlu hep bir öncekinin daha iyisini yapabilir miyim arzusu içindedir

Kızlar Ne Diyor 2

• cinsellik değil bencillik. erkekler vazgeçince onlarda vazgeçiyor.

0|0
    0|0
  • İntikam alma,cinsel açlık,moton bir ilişki,ilgisiz bir eş en önemliside yeni bir aşk

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sevgi bitmiş ve monotonluk en büyük etkendir.cinsel açlık olsa bile insan sevdiği zaman kolay kolay aldatmaz

1|0
    0|0
  • sadece cinsel yönden degil, bir kadın degerli oldugunu hissetmek ister, ne bilim şöyle içten bir sarılış, onun eşinin gözünde degerli oldugunu hissetmesini saglayan süprizler, erkegin onun fikirlerini önemsemesi, yan yana olunca ne ilk günki gibi elini omzuna atıp bir eliylede elini tutması bunlar bir kadını çok etkiler, nasıl olsa evlendim bundan sonrası sorun degil eve git gel ekmek getir aş getir yeter olmamalı, kadınların çogu bedeni açlıktan yakınmaz, ruhi açlık onların kafasını karıştırır, sevgi saygı, aşk, ve muhappetin yanında cinsel yöndende etkili olundugu sürece bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bu sadece kadınlar için değil erkekler içinde geçerli. kadın/erkek eşlerinden bulamadığı ilgiyi dışarıda bulduğu anda aldatma eğilimine girer

0|1
    0|0
  • paradan ve rahatlıkdan kaynaklanıyor kadını rahat bırakmayacaksın

0|0
    0|1
  • yok kadinin kaninda or*spuluk varsa yapar sebep aramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...