Kendımı hic begenmiyorum çok cirkinim allahın gücüne gitmesın

aslında çevremde güzel iyolar ama 160 161 boylarında kumral koyu saclıyım nasıl alımlı olunur mesala makyaj yapılıyor isytedıgım gibi olmuyor nasıl alımlı birkız olabilirim kızlar güzelliksırlarınızı verirseniz menün olurum.. 52 kgyum mesala saclarda bir model yok gibi dümdüz uzun kalın telli gür

Güncellemeler:
mesala resimlde iyicıkmıyorum siniroluyorum şöyle güzle birresim koymak istiyorum olmuyor

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Derde bak yaa... Sağlığın yerinde mi? ve yüz nakli böbrek nakli bekleyenlerden misin? yoksa 200 kilo falanmı? 1.20 boyun var da cüce misin? süper bir fiziğin var sadece angelia jolie değilsin ve ağlıyorsun neden değilim diye herkes öyle olsa güzelliğin kıymeti kalmaz.. Şükret haline tamam? Lütfen...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Alımlılık daha çok

BAKIM + DÜZGÜN KONUŞMA + iYİ NİYET "le olur. Makyajla filan değil. Eğer Sexy ve çekicilik diyorsan Dar ve dekolte giyinirsin.

0|0
    0|0
  • yoo güzelsin ama kendinle barışık değilsin ondan sıkıntın takma kafana

0|0
    0|0
    • ya uzun boylu güzle fizikli kızları görünce siniroluyorum ekske onlara cok imreniyorum

• seninde ayrı bir güzelliğin vardır onların imrendiği unutma bunu

• "Kadın ne makyaj ne de baska birşeyle alımlı olur.Sadece yüksek özgüvenle çekici olabilir"diye bir söz var.Kendine güvenirsenşu angüzel gördüklerin bile kıskanabilir seni:)

0|1
    0|0
  • Kendine fazla haksızlık etmiyormusun

0|0
    0|0
    • nebilim ya öyle görmeye basladım

• nete gir imaj hakkında gerekli bilgiler var sitelerde googlede falan güzellik sırları ya da güzel makyaj sırları başlığı altında ara bakalım bulursun mutlaka :) sen güzelleş sonra o güzel resmide görelim beraber :)

• Az once eski bayramda cekilen fotolara baktim butun sulalenin icinde Allah asil beni affetsin. Mankenlerin icinde sivilceli ergen Gibi hissettim kendimi.

0|0
    0|0
    • nie öyle diyorsun resimde öyle cıkmısndır bende resimlerde çok iyi cıkmam

• Nefret etcek bişey yok. Madem o kadar psikolojin bozuldu, nefes alıyom yeter de bence. Bak bana ben üzülmüyosam sen hiç üzülme.

• bABA TARAFU UZUN onlara cekmemşim ama yuz allah vergısı hepsinden güzel manken gibi oslaydım neguzel olurdu onlar gibi oslaydım annemin sulalesıne

• Ss at yorumlayalım...

0|0
    0|0
  • bir resmini gorsek ne olduguna karar verebiliriz :)

0|0
    0|0
  • Bence sen benim olmalısın))

0|0
    0|0
  • güzellik merkezlerine gidersen yardımcı olurlar her konuda.

0|0
    0|0
  • bence süper hoş güzel bir bayansın böyle diyerek üzme kendini

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun kadın bakımlı oldumu cirkinligi kalmaz , hele birde sexy bişeyler giyerse offfff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• saçların gerçekten güzel anlattığın gibiyse ama bakımına önem verebilirsin her şey için üşen saçların için hep uğraş bence link şurada birkaç bilgi edinebilirsin internetten birsürü bilgi edinirsin gerektiğinde yardımcı olabilirim listene eklersen veya buradan cevabıma yorum yazarsın, temiz giyin bakımına özen göster bu kadarı yeter

0|0
    0|0
  • fotoğrafını koy ki yorum yapabilelim.

0|0
    0|0
  • sexy bak dik yürü kendine güven az konuş ii kalpli ol güzel kok yeter bebeğimm

0|0
    0|0
  • hay allahım . kımsenın senı begenmesını bekleme o zaman asddfasf

0|0
    0|0
    • iyide ben kendımı begenmiyortumki sorun burda buda bir hastalıkmış

• begenmeye bak o zaman

• ya çocoken güzeldim omazanlar skıntı yoktu şimdi nebilim böyle oldu herkes beğenirdi hem sevimli hem guzl derlerdı taniyanlar cevremndekiler

• Her insan fotojenik olacak diye bişey yok tatlım, kendine güvenmen gerekir her kadının ayrı bir güzelliği vardır böyle düşünerek kendini depresyona surukleme :)

0|0
    0|0
  • bak elin kolun yerindemi gözlerin görüyormu çok şükür salığın yerindeyse demek ki güzelsin takma öyle şeyleri kafana hem çirkin kadın yokdur bakımsız kadın var azcık bakımlı olursan bu sorunu atlatcağına eminim :)

0|0
    0|0
  • B.Ersoy ne yapsın onu düşün.

ghdshghd

Her insanın yaradılış gereği farklı bir güzelliği vardır, bunları farkında değilsin fikrimce..

Hem güzellik görecelidir olaya neden bu kadar karamsar bakıyorsun ki sayın soran.

0|0
    0|0
    • ama resimlrde neden iyi çıkmıyorum neden hala yanlızım bana havalı alımlı değilsın diyolar

• Fotoğraflarda eminim iyi çıkıyorsun tek sorun senin kafanda kurduğun kıyaslamalar..

Havalı alımlı olmak senin elinde bunu herkes yapabilir ama farklı görünmek de senin elinde ve bunu herkes yapamaz.. Gizemli görün sende sayın soran..

• bence çirkin kadın yoktur güzelsindir takma kafana :)

0|0
    0|0
  • saçını boyatt çok kalınsa seyrelt dişlerin kötüyse yaptır sakal bıyık varsa aldır .

0|0
    0|0
    • n erenge boyatım mesala dişlerim iyi yapılacak zaten

• kızıl hoş olur bence ya da gölgede attıra bilirsin kahve veya bakır tonlar da çok iyi olur tenine ama boyunu kısaltma sakın.

Yükleniyor...