Bütün YGS konuları ne kadar zamanda biter?

Lise son sınıfım seneye sınava gireceğim bölümüm sayısal ama konular 0 yani hiçbir şey bilmiyorum özellikle fenden ve Türkçe'm baya kötü yani olmuyor yapamıyorum gerçi bir kere bile açıp çalıştığımı hatırlamıyorum neyse ygs konularının tamamını ne kadar zamanda bitiririm sizce? baştan sıfırdan başlayarak ve sınava ne kadar kala kesinlikle bu konuları bitirmiş olmalıyım? tecrübesi olanlar yazarsa çok daha iyi olur ilk seneden kazanmam lazım lütfen kafadan yazacaklar yorum yapmasın benim için çok çok önemli bir konu çünkü. Şimdiden teşekkür ederim. Bir de tarih ve Türkçe için ayrı matematik geometri kimya fizik biyoloji yani bu beş ders için bir süre diğer ikisi içib bir süre yazarsanız ayrı ayrı çok daha iyi olur yani hangisini ne kadar zamanda bitiririm ve bu derslerden en çok hangisi zorlar beni? ve diğer önerileriniz varsa onları da yazın lütfen

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bol şans diliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende senin gibiyim biraz iyi bir dershaneye yazıldım son sınıfım. türkçe sıfır benimde. korkma her türlü bitirirsin ama yatarak değil. kendine bir uzmanla ders programı yap. planla örneğin türkçde 20 konu var 1 ay ver kendine şu gün şu kadar şu konuyu çalışıcam ve sonra onunla ilgili test çözcem. program yap kendine ve prensipli ol. yaparsın ama programı 1 gün bile aksatsan olmaz .

0|0
    0|0
    • şimdi sınava tahminen 8 ay var şimdi ben her derse 1 ay ayırsam lys ye çalışamam asla yani benim için en büyük stres bu her der için en fazla 2,5 hafta ayırmam lazım ama yine de tahmini bir süre lazım bana

• Turkceyi calismadim sadece test cozdum, mat iyiydi xaten sosyal hic yapmadim surem yetmedi zaten fene baya calismistim ama onuda yetistiremedim 7 tane bakabildim hepsi dogruydu keske hepsine baksaydim bosa gitti onca kimya ve biyoloji calismalarim :( yaptiklarim fizikten.
      Ama lys hala 0 allah ne verdiyse deyip girecegim calismiyorum da biraz fizik var biraz kimya biyolojiden bilgi gerektirmeyen sorular var zaten hic yoktan iyidir mat 25-30 anca yaparim geometri betbat otesi ama anca 5 tane :)

• Tahminen boyle yaparim yani.
      Sen hangi bolumu istiyorsun?
      Alanin neydi?

• Bölümünü söylermisn sen bütün dersleri yazmışın

0|0
    0|0
    • bölümüm sayısal diye yazdım dikkatinden kaçtı sanırım

• ygs için evet 3 4 ay lazım aralık ayına kadar ustunden geç konuların zaten dersanelerde deneme sınavıda olcaksın her hafta. ocaktan itibarende sınava kadar düzenli test çözersn 2 3 ay boyunca aynı zamandada ocakta lys ye başlarsın

• yahu nasl olyo hem lys hem ygs 6 ayda biter mi allah aşkına:d lys de zaten sırf ezber olan şeyler bilgi konuları var hiç uyumayıp gece gunduz calşmış mı:D

• 1 yılda biter

0|0
    0|0
    • Ya Allah aşkına kafadan yorum yapacak gelmesin dedim ciddi olun biraz

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin bir bölümün falan yok mu?

Hepsinden şansını deneyeceksin anlaşılan, sana söyliyim o konular zor biter.

Fizik,kimya,biyoloji,geometri,matematik,tarih,Türkçe ohooo.

Millet kendi bölüm derslerinin konularını anca yetiştiriyor, sen hepsinin altından zor kalkarsın.

0|0
    0|0
    • bölüm derken düz lisedeyim ben sayısal öğrencisiyim bölümle neyi kastettin anlamadım?

• 19 yaşında değilim 20 yaşındayım yakında 21 olacağım ben idealist değilim sadece gerçekçiyim

• bak ygs de ne okursan oku türkçe yapmak zorundasın tamam tarih yapma ama türkçe yapmak zorundasın bak lys demiyorum ygs hani ilk girilen 9 - 10 - 11 ağırlıklı olan :) lysde sadece fen mat ama bunda öyle değil ya bak anlıyorum ama valla çıldırtcaksın beni :D yorumların için teşekkürler yine de

Yükleniyor...