Ödünç alma veya vermeye bakış açınız nasıl?

Başkalarına lüks eşyalarınızı ödünç verir misiniz ya da alır mısınız? mesela arabanızı veya sizin için değer teşkil eden şeyleri? ya da eğer iyi niyetinizden başınıza bir şey geldi mi hiç?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• lisedeyken bir hırkam vardı taa 2005 2006 yıllarında 300tl falandı fiyatı. bir arkadaş sevgilissiyle buluşucakmış 1günlüğüne istedi. bende öyle şeylere hayır diyemem verdim. veriş o veriş. gitti kız okulu bıraktı intihar falan etmiş. sonrada geri geldi okula utancımdan isteyemedim hırkayı. :D :D gitti cağnım hırkam. bide bir komşu var ne versek ödünç olarak hep bir bozulmuş kirleniş bir hasarlı geliyor onlardan. ama ben zilyonda 1 birisinden ödünç alırım. alma huyum hiç yok :D

0|1
    0|0
    • hırka baya önemliymiş ya baksana öyle bir anlattın ki daha dün yaşanmış gibi :D

• zaten bir kafamda böldüm çarptım iyi vermişin valla :D on araba gücünde bir liseli öğrenci için o hırka :D ben gönderem ya valla bak içimi dağladımdfmsfö ç:D neyse bir soğuk su damacanası anca keser :) R.I.P sizofren karıncanın hırkası :D

• fjhadkjfaks yok ya teyzem aynısından bir tane daha verdi sonradan bana üzülmeme gerek kalmadı :D

Kızlar Ne Diyor 6

• öle insanlar varkı biz kendimize ait eşyalarımızı versek sonra bize birşey laızm olsa bahane bulup vermıorlar gerek yok herkez kendıne bacım diyesim geliyo

0|1
    0|0
  • ben iyi niytliyimdir ve hep kaybederim en değer verdiğim kalemi arkadaşıma ödünç vermiştim 2 ay oldu ve bana geri vermedi ama bu olaydan sonra ders aldım ve kimseye değer verdiğim şeyleri vermemeye başladım.ama senin dediğin gibi arabamı asla vermem ama bazen farklı şeylerde de aç gözlülük yapmamak gerektiğini düşünüyorum

0|1
    0|0
    • aslında islamda hatırlatma var. hatta sünnet olması lazım borcu olan varsa hatırlatın diyor ama gel gör ki insanlara hatırlatınca görmemiş oluyorsun. Bazen anlmaıyorum sanki sahibi olan karşıdaki ben ona benim değilmiş veriyorum falan filan cümleyi toparlayamadım :D benim de çok sevidğim bir kalem vardı şu faberin tombiklerinden verim veriş o veriş valla daha da gelmedi :D hala hatırlarım üstüne bir soğuk su içerim .D

• Öyle her şey ödünç verilmez..

Mazallah yarın bir gün istenmeycek bir şey ister karşı taraf, sakata gelmeyelim.

0|1
    0|0
  • Arabamı kimseye ödünç vermem kimseden de lüks eşyalarını istemem ama bir kıyafet olur çanta olur ayakabı olur veririm cimri değilimdir:D

0|1
    0|0
  • çok lüks bir eşyam yok ama arkadaşlarıma hiç sorun değl ne isterse veririm...

0|1
    0|0
  • araba ödünç verilmeyecek şeyler listesinin en başında bikere:DD

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben adamina gore davranirim.. Eger bir esyami veriyorsam kaybetmeyi goze alacagim kadar degerli biri olmali

0|1
    0|0
  • Emanet veririm ama almam. Sorumluluk vermek almaktan daha kolaydir.

0|1
    0|0
  • yok ya vermeyelim kimsede vermesin , alıştırmayalım böyle :/

0|1
    0|0
  • en lüks eşyam leptopum onuda kimseye virmem :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...