Bana karşı çok ilgisiz. Fikirlerinize ihtiyacım var..!

6 aydır birisiyle çıkıyorum. O bana karşı çok ilgisiz. Gündüzleri çalıştığı için akşam mesaj atıyorum. Hep bahane uyduruyor ya şarjım bitiyor diyo ya da çok yorgunum uyuycam diyor. Ayrılmaya kalksam sabaha kadar arıyor. Barışınca yine bildiğini yapıyor. Ne yapmam lazım? Lütfen doğru düzgün cevap verin.

Güncellemeler:
...

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli ayrıl, böylece sabaha kadar arayıp sorsun seni. düz mantık.

0|0
    0|0
    • Kaç kere ayrıldım. Özür diledi. Çok sevdiğim için yine barıştım. Aynı tas aynı hamam devam ediyor.

• Yalama oldu zaten. Her gün kavga ediyorduk. 3 gündür konuşmuyoruz.

• Tamam işte böyle böyle biter yavaşça

Erkekler Ne Diyor 9

• aynı ben yalnız ben ayrılmaya kalkanı aramıyorum. aksama kadar yoruluyo insan işte bide akşam telefonda yazcam diye durmadan tırmalamanın mantığı ne ki yazmam ben ararım sesini duymak daha güzel

0|0
    0|0
  • değer vermeyeni şutlayacaksın. rahatsız etmeye devam ederse numarasını engelle dahada devam ederse fiziksel zarar verirse polise git. 5 para etmez biri için zamanını harcamaya değmez.

1|0
    0|0
    • Sorun orda şutlayamıyorum. Çok seviyorum.

• böyle birini neden seversin ki. sana değer vermiyor. ilgilenmiyor. gerçi anlayışlı olmak lzm bir süre. çalışıp çok yoruluyo olabilir. ama sürekli bu şekilde davranıosa bu ilişkiden bir cacık olmaz.

• klasik türk erkeğini oynuyor seninki, ne ilgi gösteririm ne de bende ayrılırsın, ya benimsin ya da kara toprağın hesabı, çok tehlikeli bence başını çok ağrıtır

1|0
    0|0
  • açıkca söyleyim sen onun için yedeksin aklında başka biri var elde ederse zaten sana yol verecek edemediği içinde senle vakit geçiriyo

0|0
    0|0
  • ya sen düzel adam gibi bana ilgi göster ya da yamuk yolunda gitmeye deva et de saçma olur ama koyar adama sanki :D

0|0
    0|0
  • İnsan yorgun olunca hiçbişeyi gözü görmez hafta sonu buluş biraz gönlünü okşa hoşnut et onu ya da ne biliym birlikte iftar yapın elbet biyerde yakalarsın ipin ucunu ;)

0|0
    0|0
  • Gece ile başkası ile gorusuyor kesin ayrıl her gece aynisa evlide olma ihtimali var.

0|0
    0|0
  • evet sorun cinsellik olmamasında %10000

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşamıyorsunuz sanırım ondan canı sıkılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Onun gibi mesafeli ilgisiz davran. Arayip sormadini fark eder. Zamanim yoktu gibi diye uzat isyan ederse ama en iyi sen beni anlaman lazim yogunluk yorgunluk diyw dersen düsünceli biriyse ne demek istedini anlar

0|0
    0|0
  • onunla açık açık konuşmalısın. Sadece ayrılmak istediğinde senin üstüne düşeceksen boş koy gitsin. Eğer seni seviyorsa bunu belli etmeli. Başka yolu yok bunun.

0|0
    0|0
    • Kaç kere konuştum. Seni seviyorum sevmesem neden çıkayım gibi şeyler söylüyor. Bende ondan ayrılamıyorum saplantı haline geldi.

• Şu ana kadar başka kızlarla içli dışlı olduğunu ne yakaladım ne de arkadaş ortamında duydum. :/

• Hmm. O zaman onun kişiliği öyle. Onun kabuğunu kırmak lazım. Sana daha açık olması ve yakın davranması gerekiyor. İş onda bitiyor yani.

• sen bu adamla böyle hep üzülecesın canım... konuşsanda nafile..tek yapman gereken takmamaya çalış ya da bırak..sen nasıl mutlu olacaksan hayat odur zaten...ama görüyöm ki mutlu değilsin... sürüncen bence daha sen...adam çünkü seviyo gibi yapıp ilgilenmiyor..

0|0
    0|0
  • Bu durumu bende yasiyorum cok can skci gercekten ayrilamiyorumda.

0|0
    0|0
    • Bende hep barışmak istediğinde barışıyorum. Çok seviyorum. Kopamıyorum ondan.

• Senin durumun benden kötüymüş :)

• Yaa haline sükret :)

• sen ayrılcam dediğinde arıyorsa seviyordur belki bahane değil gerçeklerdir hemen olumsuz düşünmeye ne gerek var :)

0|0
    0|0
  • ilgi bekledigini acik acik soyle. boyle olmuyo de

0|0
    0|0
  • Dengesizlik yolunda fütursuzca ilerleyen bir sevgi edinmişsin sayın soran..

0|0
    0|0
Yükleniyor...