Silikon taktırmayı düşünüyorum. Erkekler samimi cevap bekliyorum

Selam arkadaslar benım sorum su ben goguslerıme sılıkon taktırmayı dusunuyorum çok kucuklerde :( Erkek arkadasım ıstemıyor sız kız arkadasınızda esınızde ya da sılıkon olmasını ıstermıydınız cok mu kotu bısey sızcede :(

0|0
4|23

En İyi Kız Görüşü

• büyük dolgun dik göğüsler gerçekten çok hoş olur bir bayanda çekici gerçkten ama küçük göğüs beğenen bir sürü insan var sevgilinde istemiyormuş seni beğenmiş ki sevgilisniz takma yani ama sen bilrsn genede

1|0
    0|0
    • teşekkürrlr.:D

• tabi öyle takma kafana rica ederim iyi geceler sana :D

• Sanada iyi geceler:))

Erkekler Ne Diyor 23

• Ablacım bak erkek arkadaşım diyorsun. O çocuk seni zaten seviyor. Olduğun gibi seviyor. Senin değişmeni istemiyor. Silikon taktırırsan belki o seni yabancı biri olarak görüp, senden soğuyacak? Bilemezsin... Hiç göğüsün olmasa bile bir sevgilin varsa, o seni öyle kabullenmiş ve sevmiştir. Ne gerek var kendini daha da çok beğendirmeye? :)

1|0
    0|0
    • Haklısın ama insanın kendi gözüne hos gorunmesı daha önemli değilmi hem belki ben incinmiyim diye öyle söylüyo .(

• Patlama olayları falan yok ben doktor doktor gezdim onlar medyanın oyunu. Beğenmiyorum işte böyle kendimi bir yandanda erkek arkadasımın rızası olmadan ameliyatı olmakta istemiyorum puf :(

• Elde olanla yetinmek ve onu kabullenmek...

• Ya ne gerek var allasen. Hele de erkek arkadaşın beğeniyorken saçma bence yani. Beğenmesi gereken kişi begeniyo zaten kime beğendircen ki daha.

0|1
    0|0
  • doğacak bebeğini emzirebilecek kadar malzemen varsa gerisi teferruat be güzelim.

1|0
    0|0
  • Tabi para var huzur var :D

0|0
    0|0
  • ya göğüsleri neden bu kadar kafaya takıyosunuz belki ilk görüşte büyük tahrik ediyo olabilir ama erkeklerin çoğu küçük göğüs tercih ediyo

0|0
    0|0
  • çok aşırı küçük değilse taktırma doğal kalsın ben küçük seviyom mesela sarkma olmuyo ağıza sığıyo küçük iyidir :D

0|0
    0|0
  • :D kullanıcak olan erkek arkadaşın bırakta o karar versin :D

0|1
    0|0
  • istemezdim en güzeli dogal olan

0|0
    0|0
  • Istemezdim. Kötü duruyor

0|0
    0|0
  • tabiki hayır sakın yaptırma bence

dogal durmaları daha guzel.

0|0
    0|0
  • tuttun mu ele gelecek seyler iyidir :)

ama çocuk emzirme problemi var

0|0
    0|0
    • Emzirmeyi etkilemiyor ki silikonlu bir insanda normal insan gibi emzirebiliyor

• hiç yoksa avuca gelmiyosa beren saatin , ceyda ateş ve merrve boluğurun silikonları kadar yaptır.

0|0
    0|0
  • Küçükten hoşanıodr bende küçükleri severim hem orjinal kalsın bosver :D

0|0
    0|0
  • Yapay la elleyince zevk verirmi ? ama dışı et verir heralde. herneyse küçükse yaptır

0|0
    0|0
  • çok mu küçük? 75 den küçükse taktır çünkü oralarına dokunduğunda moralin bozulacak ister istemez. bir kız arkadaşımın küçücüktü dokunmamı istemiyordu beğenmediğimi düşündüğü için. açmıyordu bile

0|0
    0|0
  • Kendimi senin yerine koyuyorum, ilerde çocuğum olsa silikonlu göğüsle onu emzirmeye çekinirdim. Doğal ol en iyisi.

0|0
    0|0
    • Anlamıyomusunuz ya :D Emzirmeyi falan etkilemiyorrrrrr

• Ya bırak benim içime sinmez doğallık en iyisidir :)

• bence taktırma kötü bişi küçük gerçekten çok güzel ben kız arkadaşının küçük göğüslü olmasını çok isterim açıkçası şu an yok ama olursa küçük göğüslü küçük kalçalı olsun sipari verilse :9

1|0
    0|0
    • teşekür ederim hoş hanımefendi :) gül aldım siz den :) bu saatte :) güzel oldu sevimdim

• hayır istemezdim küçük göğüs seviyorum

0|0
    0|0
  • silikonlu olup büyük olacağına doğal olsun küçük kalsın. ayrıca bu yaşta yaptıracan evlenipte hamile kaldığında ne yapacan?

0|0
    0|0
    • silikon taktırdıgındada emzirebiliyorsun hiç bişeyi etkilemıyor sadece yapay

• sütün geldiğinde çekeceğin acı yapay olmayacak

• istemezdim eşimde ama sevgilim yaparsa yapsın nasıl olsa evlenmyeceğim

1|0
    3|1
  • kötü bişey değil ama eleman böyle kabul etmiş seni belli ki küçük göğüs seviyor :D hem ne derler bilirsin boyu önemli değil önemli olan işlevi :))

0|0
    0|0
  • göğüsleri kücük olan kadınların, kalcaları mükemmel oluyor :P

Ben , onu o memelerle sevdiğim için , kız arkadasıma ya da eşime yaptırmazdım

0|0
    0|0
  • ıyyy silikonlu meme ne ya, hiç memen olmasın daha iyi

0|0
    0|0
    • cok yardımcı oldun sagol :D

• doğal olsun küçük olsun sevgilin haklı

Kızlar Ne Diyor 3

• Ameliyatı zormuş baya diye duydum yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
    • aslında değil. çok basit bir işlem ve yeni tekniklerle ameliyat sonrası ağrı da çok aza indiriliyor.

atlamış gibi oldu ama bilgi vermek istedim, kusura bakmayın.

• Estafurllah sonuçta fikirlere açık bir yer burası saygı duyarım.

• dogallini daha cok severler silikondan

0|1
    0|0
  • Doğurmadan yapma derim

1|1
    0|0
Yükleniyor...