Ağız kokusu mağduriyeti yaşadığınız oldu mu hiç?

Ağız kokusu mağduriyeti yaşadığınız oldu mu hiç? Mesela arkadaşlarınızdan birinin ağzı feci kokar ama bir türlü de dile getiremezsiniz. Dibinizde konuşurken siz nefesinizi tutmakla meşgulsünüzdür falan.,

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• ağzı lağım çı-ukuru gbi kokanlarda var yaaa çok feci birşey :( buram buram soluk alıp verdikçe bile geleblr kokuu ağzı açmasa da. valla napim ayıp olmasın diye çok tahammül ettim ama zor birşey.

bazen kendiminde koktuğunu hissediosam gider sakız şeker alırm ya da bol bol su içerim o bi süre engeller :) bi şey yapamıosan o an en iyisi konuşmayacaksın arkadş ya da mesafeyi yakın tutmican :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok oluyor dediğin konuda mağduriyet.Ağız kokusu neden olur ve çözüm nedir .Bunları biliyorum artık araştırmaktan.

1|0
    0|0
  • Evet maalesef bu zor durumla karşılaştım 3 - 5 kez , bazılarına dayanamayıp söyledim .

1|0
    1|0
  • Değerli arkadaşlarım,

Nasrettin Hoca; "bana eşekten düşen birini bulun," demiştir. İşte o "eşekten düşen biri" benim.

Bu ve bunun gibi birçok platformda binlerce arkadaşımız ağız kokusu belasından sıkıntı yaşadığını dile getirmekte, çözüm aramakta! Bende bu düşman yüzünden çok çile çektim. Uzun yıllar boyunca bu konuyu çok detaylı ele aldım; ince eleyip sık dokuyarak bu hastalıkla ilgili çok önemli bilgilere ve tedavi yöntemlerine ulaştım. Bu hastalık beni asosyalleştirdi ama yıldıramadı! Araştırmaya sevk etti, ruhsal olarak yıkım yaşatsa da zihinsel olarak gelşimime yardım etti.

Sizlere hayat hikayemi anlatıp, çektiklerimi paylaşacağım. Kesinlikle kendi reklamını yapan biri değilim, birazdan anlatacaklarım benim mücadelemi anlatıyor. Bu sayede kazandıklarım; yılların, yöntemlerin ve hastaların çok özenli bir sentezidir. Hiçbir tecrübem yüzeysel değil oldukça derindir. Bundan sonra bu beladan gerçekten kurtulmak tüm arkadaşlara tecrübelerimi aktaracağım. Korkmayan, yılmayan, azmi yüksek olan herkesin bu beladan kurtulmasına yardım edeceğim. İnanın imkansız değil!

Hayatım 17 ila 22 yaş aralığında alkol ve kadın düşkünlüğü yüzünden verimsiz geçti. Sigara kullanırdım ve sağlığımı umursamazdım. 22 yaşımda bir ilişki esnasında tükrüğümün koktuğunu farkettim. Olayın üzerinde gidince ağzımın kokmaya başladını anladım. Sakızlar, ağız hijyeni için çabalar vs. derken kendimi bir bataklıkta buldum. Kurtulmak için çareler aramaya başladım. 22 yaşımdayken yurtdışından ilaçlar ithal ettim. Gargaralar, sprayler derken durum iyice kötüleşti. Arkadaşlarımdan, çevremden uzaklaşmaya başladım. Asosyalleştikçe zihinsel gelişim açısından evrim geçirmeye başladım. Öncelikle korkunç bir araştırma alışkanlığı, okuma, öğrenme derken bitmez dediğim üniversiteyi bir çırpıda bitirdim. Elimi attığım her işte başarı göstermeye başladım. Bilgisayar, yabancı dil, internet, iş-güç hiç ummadığım bir yerde buldum kendimi...

Bu hikayeyi aslında en kötü hadiselerin bile yazgıda kişi için bir hayra vesile olabileceğini göstermeye ve size moral vermek için anlattım. Lütfen başka yere çekmeyin.

Arkadaşlar msn adresim: kokuylasavasin@windowslive.com buradan elimden geldiğince size yardımcı olamaya çalışacağım. Size onlarca soru yöneltecek ve cevaplara göre yapmanız gerekenler hakkında fikir vereceğim. Sorularıma yürekli cevap veren, bu beladan kurtulmakta gerçekten azimli olan herkesi kurtacağım. Yeter ki bunu gerçekten isteyin. 10 yıllık çalışmaların hepsini sizinle paylaşacağım! Lütfen diğer platformlardaki arkadaşların da bana ulaşmasını sağlayın. Birlikte daha güçlüyüz!

0|0
    0|0
  • evet çok yaşadım hiç sormayın çok iğrenç

1|0
    0|0
  • evet oldu..zor durum söyleyemezsinde...

1|0
    0|0
  • Balgam sökücü ilaç kullanırken kendimden tiksinmiştim. Ama ilaç kullanırken dedim valla dedim yaklaşmayın yanıma ben kendim rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • hiç olmadı. ama mesela keyif alarak geziyorsak o balık yerse, bende yerim. o sarımsak ve soğan yiyorsa, bende yerim. leş leş dolaşırız. kimseyi rahatsız etmediğimiz sürece de problem olmaz.

0|0
    0|0
  • oldu malesef..sevdiğim elemandı birde kendisi sıkıntı oldu..ama söyledim ben neyse dedim ama bir hatunla olduğunda benim kadar anlayışlı olmaz belki diye lafı açınca kırgınlığını bir nebze olsa kırdık..

0|0
    0|0
  • Pek yaşamadım. Zaten arkadaşımla nefesini hissedicek kadar yanaşmam :) Eğer öyle bi maduriyetim olsaydı belli ederdim mutlaka.

0|0
    0|0
  • cebimde bosuna sakız tasımıyorum insanlarla konusmasını seviyorum fakat agız koskuus varsa sakızıma magruz kalırlar :D

0|0
    0|0
  • tatil sabahında öptüğüm kızlar diyelım.

0|0
    0|0
  • işim var diyip uzaklaşırım çekemem öyle insanları

0|0
    0|0
  • gidip kendime sakız alıyorum istermisin diyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Önce kokuyu bulmaya çalışmak ve sonrasında nefesini tutmak . üstelik karsıdaki kişiye belli etmemek... yasadım tabıı...

1|0
    0|0
  • evet çok oluyo ve acil durum cikletleri devreye giriyo. önce kendim atıyorum ağzıma (nezaketen kırılmasın) sonra da uzatıyorum ağzı kokan her kimse. öff midem bulandı :s

2|0
    0|0
  • Müjde!

Arkadaşının ağzı kötü kokuyor ama söyleyemiyor musun?

Üzülmesin, kırılmasın ama bu acı gerçeği artık öğrensin mi istiyorsun?

"agizinkokuyor.com" a gir ve arkadaşının e-posta adresini yaz, ona isimsiz bir e-posta gönderilsin

1|0
    0|0
  • bugün mecburen oldu, çünkü soğanı sarımsağı çok severim, akşam iş çıkışı birşeyler atıştırdım, çok güzeldi hepsi, soğan da vardı, dayanamadım, napim ya herkes yesin soğan, adanaya yerleşecem sırf bu yüzden

0|0
    0|0
  • hayir ben hemen derim dayanamam ağiz kokusuna.

0|0
    0|0
Yükleniyor...