Garip gibi gelebilir size ama

güzel olmak istiyorum sadece ama bunun için çaba sarfetmiyorum herkes güzel olduğumu ama kendime bakmadığımı söylüyo ben nerden başlayacağimi bilemiyorum kli sanki ne yapsam ters tepiyo dışarı çıkmak bile istemiyorum tek derdim bu oldu ne yapabilirim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• kasımda aşk başkadırda ki kadını hatırlıyor musun salaş filan gezerdi, ama ne kadar güzeldi. boşver süsü püsü güzelsen güzelsindir. takılma bu kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dis guzellik onemli degil ic guzellik onemli ozguvenini yukseltmeye calis gerisi kendiliginden gelir ben cok guzelim kendimi seviyorum ve begeniyorum sozunu zihninden soyle arada emin ol ise yariyacaktir korkmadan cekinmeden soyle mesela ben cok yakisikliyim :)

0|0
    0|0
  • güzel kok.

temiz ol.

güzel giyin.

bu 3'lüyü yaparsan zaten güzelsin.

0|0
    0|0
  • yuregın guzel olsun yuz guzellıgı bı sıvılceye bakar arkadasım oyuzden takıntı yabma bole seyler rahat ol kendın ol senı begenen bole begensın begenmıyenle zaten ısın olmasın cunku senden guzelı buldumu ona kacar

0|0
    0|0
  • giyinmeyi öğren. makyaj yapmayı öğren. saçını sana yakışacak biçimde tara bağla. yürüyüşüne konuşmana duruşuna dikkat et. mimik ve el kol hareketlerine dikkat et. ve her zaman zarif dur.

0|0
    0|0
  • mesela geceni bu saati buralarda takılma göz altı torbaların şişer bak burdaki ablaların zombi gibi geziyo :)) dsasasasasaa

0|0
    0|0
  • canın nası istiyosa ole yap baskasnn ne dedği senin için bu kdar onemli olmamalı

0|0
    0|0
  • aynı dertteyiz kardşş :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...