En etkili mekik hareketi hangisidir?

Arkadaşlar karın kaslarını geliştirmek için en ideal mekik hareketi hangisidir yarım mekik mi yoksa tam mekik mi? Prof. arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. bir de şu karın kaslarını çıkarmış kişilere soruyorum Şu an o kaslarınızın kaybolmaması için günlük kaç mekik ve hangi şeklini çekiyorsunuz?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• s.a kardeşim... mekiği nasıl çektiğine bağlı yani eğimine... eğer baş aşağısı ayaklar yukarıda kalacak şekilde çekeceksen tam çek eğer ki sırtın yerde düz çekeceksen yarım çek.. çünkü yerde tam çekerken dizine kapandıgında karın kaslarında az da olsa gevşeme olur bu da verimini azaltır.. ama yarım mekıkte karın kasları sureklı gergın şekılde ve boyle diğerine göre daha az efor sarfedersin.. ve karnında dha çok yanma olur etkisi çok olur.. yanlnız alt ve üst karını eşit çalıştr fakat alt akrına bıraz dha ağırlık ver çünkü yağlar o bölgede toplandıgı ıcın orası zor şekil alıyor üstlere oranla.. benim üst altılı çok belrgın şekılde alttaki ikili ondan bıraz da az belırgın onlar emek isitoyr çünkü.. dediğim böyle yapmalısın ve birde dizlerini zıplayarak karnına çek onunda faydası oldugunu görceksin.. bak linkteki gbi yap ona benzer videolar var çeşitleri onları dene tamam :)

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• link bunlara bakabilirisn

0|0
    0|0
  • Karın kaslarını geliştirmek ve tam düzgün bir mekik çekmek için çok faydalı hareketler biliyorum ama ne link atabiliyorum ne de onların resmini bulabilirim. Ama istersen uzun uzun anlatabildiğim kadarıyla yazayım sana?

0|0
    0|0
  • Erkeksin tabi ki de tam mekik çekmelisin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • Karın kasları için en etkilisi ters mekik.

0|0
    0|0
  • yarım ters

0|0
    0|0
  • yardımcı olacaktır link

0|0
    0|0
  • Mekik pozisyonunda beklemek de karın kasını geliştirir

0|0
    0|0
  • yukarıya bakarak eller serbets