Kapat

Okulum kodunu çıkarmazsa mahkemeye vermeyi düşünüyorum, siz olsanız ne yapardınız?

En sonunda okulumu mahkemeye vericem o olucak yaniii!!!!!

Arkadaşlar okulumun kodu yok cumaya kadar çıkacak bekleyin diyorlar cuma son gün ve ben ösym sınavlr için kayıt yaptıramadım hala kod olmadığı için konservatuvarda okuyorum ben okulu kodu çıkartmazlarsa mahkemeye vermeyi düşünüyorum siz olsanız napardınız

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• cumaya kadar cıktı cıktı cıkmazsa ztn okulun sorunu ayrıca orada okuyan bir tek sen mi varsın ?

0|0
    0|0
    • hayır genelde bızım okulda lise bölmnu okıyım kendi ana sanat dalında unı bölmne dewam edersn herkes össye gırmez ben baska okula gecıs yapıcam baraj puanı ıstıyor benden bu yuzdende sınava gırmem gerek ok?

• kapiş anladım :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• haklısın...başka ne yapılabilir ki?

genede dialog kur derim..

0|0
    0|0
  • ösym yi ara sorup öğren

0|0
    0|0
    • kaç kere aradım okulun başvurması gerekıyor başvurdular hala tık yok umurlarında degıl

• Ben olsam istifra ederdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kazanırsın.Okula sizi mahkemeye vericem de.Yazışmaların bir örneğini iste.ÖSYM ile resmi yazışma yapmaları gerek.yada sistemden giriş yapmaları.Bu iki günde olucak bişey değil.Aylar öncesinden belirtmeleri gerekirdi haberin olsun.Kesin unutmşlardır iki ayakları bir pabuçtadır.Yetiştiremezlerse yanarlar onlarda farkında.

0|0
    0|0
    • ösym yazışmaları uzun surer degılmı bılıyordum bende herkes kazanırsın dıyor olan 1 yılıma olucak

• peşini bırakma olayın.Aileni sal milleti ayaklandır okulu sararlarsa işiniz çok çabuk hallolur.Yoksa gecikir.Kimse sorumluluğu almaz.Ösym'ye topu atarlar gönderdik koymamışlar diye.Resmi yazışmaların tarih ve sayyısını al bence.

Yükleniyor...