Kendisinden 5-10 günde 1 haber aldığınız sevgiliniz

Kendisinden 5-10 günde en fazla 1 saat haber aldığınız sevgilinizi napardınız? Aradaki mesafeye güvenerek de size istediği gibi atar gider yapsaydı. Canı sıkıldığında gelip selam verip, sağ salim olduğunu söyleyip tekrar gitseydi. Ne yapardınız? Bu durumda başka kızlara ilgi duymak caiz midir? Bu da ikinci sorum.

0|0
15|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 saat cevap gecikse kan dökülür benim bildiğim ilişkilerde uzak mesafede olsa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• başka kızlara ilgi duymak caiz değildir :D çünkü sevgilinmiş gibi davranmasada sevgilin var ve bence seni sevmiyor. ayrılsan senin için daha iyi olur

0|1
    0|0
  • tekmelerim.

0|1
    0|0
  • kızdaki lükse bak :D rahvan gitsin dedikleri durumla karşı karşıyasın .sonuna kadar caizdir aldatmak da serbest.

0|1
    0|0
  • Git ayril ya oyle sevgili mi olurmus

0|1
    0|0
  • Beni sevmediğini düşünürdüm.

Başka kızlara ilgi duyuyorsa da hiç acımam ayrılırdım :) sevgili olmaya gerek yok

0|1
    0|0
  • Sevgılımı dedın, yanlıs oldu sanırım :)

0|2
    0|0
  • benmde öyle bir sevgilim vardı ve ne oldu snra biliyo musun ? defolup gitti. seni takmıyo anlaşılan sende takma. eminim ki daha iyileri çıkar karşına. bu arada başka kızlara ilgi duymanda gayet normal

0|1
    0|0
  • sen izin vermesen kimse sana böyle yapamaz dostum.suç onda değil sende.

0|1
    0|0
    • Her yol denendi. Geriye tek bir şey kaldı. Tek yol devrim.

Ortak küstüm, kızdım, bağırdım, küfrettim, tehdit ettim, ayrıldım olmadı. Tekrar birlikte olduk umursamadım iyice tadını kaçırdı, daha bir rahat larç takılmaya başladı.

Bu arada ben böyle yapan sevgiliye nolur dedim hepiniz bana yapılmış gibi hareket ettiniz. Rencide oldum yav :D Neyse... Ben ona böyle bir izin vermedim anlayacağın.

• Ayıp beeee... Ezdin vallahi. Bi karıya sahip çıkamıyon demenin nazikçesi. Bozuldum haaaa...

• ne haddime be :) inceyi anladıysan sorun yok :D

• Sevismek bile caizdir.

0|2
    0|0
  • Öyle bir dünya yok işte. Benim sevgilimse attığı adım başına haber verecek.

0|1
    0|0
  • Oyardım öyle sevgiliyi.. öyle sevgi mi olur canım! Sabreden derviş beklemeden gebermiş durumları :)

0|1
    0|0
  • Eğer mecburiyetten bu şekilde haberleşiyorsak eyvallah ama keyiftense çakarım ağzına bir tane

0|1
    0|0
  • öle sevgililikmi olur

0|1
    0|0
  • 1-sevgilim yapmazdım dış kapının dış mandalı olurdu anca.2-caizdir.

0|1
    0|0
  • Amudakalkarım.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• ozaman seni cidden sevmiyordur (atar gider yapmasından yola çıakrka bu fikri edindim ) bence boşver klasik bir laf sana başka kızmı yok be abi. birde 10 günde 1 saat haber vermesinin sebebi nedir :S

0|1
    0|0
  • Lan kardeşim valla aynı durum bendede varya ben kızı seviyormuyum yoksa +18 için mi bilmiyorum ama katlanıyorum ama bir yere kadar sinir olmaya başladım bir dahaki konuşmada atarın kralını yapıcam

0|1
    0|0
    • Yap ayrıldığınla kalıyon. Sonra bakıyon tınlamamış. Daha bir gıcık oluyon.

• O neymiş yaaa? Yeni nesil nasıl bişey olmuş ya :D

• Bana bunu yapanın yanına bırakmam ben kardeş :D çok kindar insanımdır kötü birşey ama yapılan kötülüğü asla unutmam :D iyiliğimde çok iyidir la :D sevin beni :DD

• Hala burdamısın. Git biriyle seviş.

0|1
    0|0
    • Dur şampiyon sakin ol. Aldım zaten gazı yeterince. Kendine mukayyet insan en erdemli insandır. (Resmen züğürt tesellisi)

• Caizdir caiz.Aynen devam ;)

0|1
    0|0
  • Artık sevgilim olmazdı

0|1
    0|0
  • ayrılırdım net. caiz kısmını bilemeyeceğim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...