Babamın bana yaptıgı hareket? sızce neden yaptı bana deger vermedıgı ıcınmı?

babam hep kanepeyı açar orda yatar tv ızlerken vs . bende koltugun kenarında oturmuş tv ye bakıyodum . bu kalktı tuvaletemı gıttı artık nereye gıttı bılmıyorum neyse geldı koltuga cıktı ben gormuyoum tabı nabtıgını kafama dogru egılıp osurdu ustume yanı kafama bıldıgın. cok agrıma gıttı koskoca kızım. agladım odama gıttım. bılıyorum ılk guluyosunuz okurken zten gulunç bı durum ama ben agladım agrıma gıttı ınsan kız evladının kafasına neden osrurur ustelık egılıpte:? deger vermedıgıgının gostergesımı

Güncellemeler:
hepinizi guldurmuş oldum. zaten yazarken gulecegınızı bılıyordum . ama hepınızın basına gelseydı ozellıkle kız arkadaşlarım emınım sızde aglardınız. agrınıza gıderdı.

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• ana baba olunca çocuğun tüm kişilik haklarına sahip olunduğunu zannedenler var...bunlar zamanında ana babası tarafından ezilmiş hor görülmüş tipler acısını evlattan çıkarmaya çalışıyorlar birazcık kafamızı kaldırıp ufkumuzu genişletelim demezler... kusura bakma ama babanın yaptığı büyük seviyesizlik...

1|1
    0|0
    • bencede .değer vermemekle falan alakası yok. cahiliyet gibi bişey

• şimdi git konuş ne kadar üzüldüğünü anlat dicem de bunu yapan babanın ne kadar ve nasıl tepki vereceğini kestiremiyorum...

• konuşmam ya

Erkekler Ne Diyor 24

• bu gecede osuruktan dertliler toplandı:) sen biraz onceki sevgilisinin yanında osuuran kızmısın yoksa:)acil osuruk uzmanı aranıyor:)

0|1
    1|0
    • yok degılım sukur

• komık gelır tabı gelmezmı ama agrıma gıttı çok agrıma gıttı belkı basınıza gelseydı anlardınız

• altıustu osuruk ya takılma bu kadar:)) sende osuruyosun baban uyurken caktırmadan sessiz ve derinden sende onun suratına osur kısasa kısas:)

• Bende kız babasıyım öyle bişey yapmam ama şaka yaptığına inanıyorum ayrıca komik değil çok ciddi bir derdini paylaşmişsın üzme kendini takma derim

1|0
    0|0
  • Böyle iğrenç bir sorunun yanıtı bu kadar olur, hatta olmaz... :)

0|0
    1|0
  • :DD aahjaj değer veriyor işte kızım ya senin yanındada yapamayacaksa nerde yapacam sizde valla değer biilmessiniz :D

0|1
    1|0
    • yanımda yapamarına bıse demıyorumkı nasıl anlamak ıstıyorsanız oyle anlıyorsunuz bızzat egıldı dayadı ve yaptı dıyorum arasında daglar kadar fark var anlamıyormusun

• Ya sizde valla he sevgiliniz öper koklar değer veriyor dersiniz ama ilk bırakan o olur baban bunu yapıyor en son bırakan hatta hiç bırakmayan o olur illa bir temas mı olacak yani ?

• amuha goim yarıldım kişnemekten :DDDDDDDDDDDD

0|1
    1|0
    • aynı sey basına gelse gulermıydın aılenden bırı sana boyle yapsa. gulermıydın acaba? anlattıgın zaman karsındakı guluyor ıste

• bana yapamaz kimse.basite alamazlar beni tanıyanlar

• artık banada yapamıcak kımse kımsenın yuzune gulmucem herkes ederı kadar artık

• Aslında seni eğlendirmek için yapmış olabilir.O an bu olay ona komik gelmiş olabilir bu yüzden kendince espiri yapmış.Yani sırf bu hareketi sana değer vermediği anlamına gelmez adam uyku sersemi olabilir.Bi düşün geçmiştede böyle seni aşağalıyacak hareketler yapmışmıydı.Sırf bir hareketiyle sana verdiği değeri ölçmemelisin ilerdede böyle hareketleri olursa tavrını koyarsın.

0|1
    0|0
    • yapmıştı cogu ınsan ıcınde kucuk dusurmek gıbı, dışardakılere bal gıbı davranır bıze köpek gıbı davranırdı.

• yapamıyorum bagırıyo kufur edıyo

• Ne diyeyim bilemedimki :( Oturup konuş desem o hiç olmaz ,selam sabahı kes dicem oda umrunda olmazki valla empati yapmayı deniyorum işin çok zor :(

• baban bildiğin kazmaymış dengesizliğin son haddi

0|0
    0|0
  • arkadaş manyak mısınız siz ya şakadır, değer verdiği içindir bilmem nedir diye? ulan bir insan kızının suratına osuracak kadar öküz olabilir mi?

0|0
    0|0
    • e yaptı dıyorum kardesım yalanmı soyluycem bıldıgın yaptı ben yerın dıbıne gırdım

• e baban öküzün önde gideni demek ki. böyle sktrboktan bir hareketle eğlenebildiğine göre başka ihtimal gelmiyor aklıma.

• Ya siraylami gonderiyolar sizi yarildim yaaaa bende okuyorum ne cikacak diyeee...

0|0
    2|0
    • yazma ozaman tamam mı yazma sızı guldurmeye gelmedım ben buraya. olayın cıddıyetının farkında degılsın bellı yazma

• Aranız fazlasıyla iyi herhalde senin o kadar içerleyeceğini düşünmeden yapmış gibi görünüyor

0|0
    1|0
  • Aranız baya iyi galiba harbi kahkaha attım sağol :D

0|0
    1|0
    • hı hı koskoca kızının kız evladının kafasına kıcını dayayıp osurcak kadar ıyı aramız

• gelmedı . benı ayagına cagırdı. bıseler soledı baska bır konuyla ılgılı .. ole salak salak. hanı maksat benım gonlumu alcak ama alaksı yok konustuklarının az evvel yaptıgı seyle. ben mal gıbı karsında durdum dınledım tekrar odama gttım. bıkere bıle demedıkı kızım boyle boyle yaptımfda kusra bakma dıe. demedı yanı. gıtmezmı ın sanın zoruna bı dusun ya kendını yerıme koy. ama koyamassın cunku erkeksın. kız evlat naıftır narındır duygusaldır kız evlatları korunmak ıster ama o osurdu

• Haklısın ben şaka mayetin de yaptığını düşünmüştüm ve gönlünü aldığını zannettim bu durum biraz yanlış olmuş tabi ama sende lütfen takma bu kadar kafana. Aman ne aileler var boşver derinleştirme bu mevzuyu. Aileler neler neler yapabiliyor bazen bu ossuruk yanında çok masumane kalır. Neyse sıkma sende canını ya gül geç boşver

• Yaşın Kaç Kimseye Cevap Verme Direk Bana Yaşını Söyle Senn ?

0|0
    1|1
    • 20

• banabırnıcklazım tesekkur ederım.

• Merhaba babası burnuna yellenen kız kardeşim

Eğer baban öyle yaptıktan sonra gülmediyse sorun etme, eğer gülerek yaptıysa yazıklar olsun babana

Yani baban istemeyerek çıkartmış olabilir.

Yoksa hususi yapacak değildir sanırım

0|0
    0|0
    • egıldı ustume zart dıe yptı bende agladım odama gıdıp agrıma gıttı

• bılmıyorum ben sanmıyorum herseyde alkole baglanmaz

• İçki bütün kötülüklerin anasıdır, diyoe Hz.Muhammed

• Daha neler duyacağım bakalım.

0|0
    0|0
  • huni de takiyo mu?

0|0
    0|0
  • 5 verdim :D

0|0
    0|0
  • şaka yapmıştır senin böle üstüne çok alınıcağını sanmamıştır kafana dert edineceğin bişey değil

0|0
    0|0
  • Farkını vereyimde sıç deseydin.

0|0
    0|0
  • yok ya fark etmemiştir ya da sessiz osurduğunu sanar

0|0
    0|0
    • bızzat egıldı kıcını kafama dayadı ve zart dıe koydu arkdaşım

• koca adam nasıl öyle bir hareket yapmış ya. :) rezillik resmen.

0|0
    0|0
    • ılk ınsan guluyo demı. zaten kıme anlatsam guler. ama benım agrıma gıttı kendınızı benım yerıme bı koysanıza. gıttım odama agladım bır ozur bıle dılemedı. sonra ayagına cagırdı konuyu dagıtcak bısıler soyledı okadar

• sızler ıcın ne mtulu gece gece sıızı guldurdum ama olan bana oldu tabı

• kıyamam ya.. üzülme sende ya unutulur gider.

• yok be. düşünme öyle veriyordur değer

0|0
    0|0
  • Ya insan emekli olunca yapıyo öyle şeyler, ciddiye alma. Can sıkıntısı işte, ben de eşşek kadar adamım ama kalkıp kol bacak ısırıyorum sıkıldıkça. Olur öyle arada.

0|0
    0|0
    • ıkısı bırmı ısırmak bı ınsanın onurunu kırmaz kı

• 48 yas yaslımıdır

• Belki bedenen değil ama ruhen? Ulan kıyamam sana yaa. Hayatta ne sıkıntılar var dert edecek, senin edip üzüldüğün, o da yetmezmiş gibi gözyaşı döktüğün şeye bak. =D Gül, geç. Sevdiklerinin yanında olduğu zamanların tadını çıkar.

• dua et zuratına zıçmamış:) sevgisini boyle gosteriyo belki:))

0|0
    1|0
  • cinayet sebebiymiş baban

0|0
    0|0
    • :(

• üzme kendini boşver sabret :)

• sabredıyorum zaten baska elımden bıse gelmıyo

Kızlar Ne Diyor 8

• hep böyle mi idi ?

0|0
    0|0
    • evın ıcınde hep yapardı coluk cocuk eş demeden yapardı hep. ama kafama egılıp ılk defa yaptı

• midem bulandı be. benim babam yapsa kovalarım ben onu çekemem.

• guldum ama bana yapilsa bende aglardim

1|1
    0|0
    • mısal ben bunu yuzyuze bırıne anlatsam karsımdakı guler bılıyorum ama agrıma gıttı ben kız cocuguyum ınsan hıc egılıpte bıde ses cıkartarak neden kzıının ustune osurur kockoca adam bu

• sanırım. ama tıbbı bı sorun yok

• Benim babamda sorunlu guzelim bosver

• bilerek yaptıysa ayıp etmıs .s

0|0
    0|0
    • yatagına yatmadan geldı koltuga cıktı egıldı ve yaptı

• bence normal degıl ya uyar babanı derim aşağılayıcı bişey yani

• baksana yapılan yorumlara hatalı olan benmısım abartıyomuşum ben ıstemeyrek yapmış mış fılan

• asgdxasgxas =)

Biz kardeş miyiz yoksa, nedir? En durgun saatimde kahkahaya boğdun beni.

Yok, çok abartmışsın..

Sinir etmek için uğraşıyor.. Değer vermediği falan yok.

Baban, döverek mi sever seni?

0|2
    0|0
    • bı kere vurdu omru hayatında oda cocuktuk kardesımle kavga etmıstık o yuzden. bılıyorum hıc deılse sızı guldurmuş oldum ama benım delı gbı agrıma gıttı anlarsın umarım sanada yapılaydı anlardın belkı

• Cevabımı okuduğuna emin misin?

Ağıra gidilecek bir durum yok..

Ya da, babanla ilişkin pek iyi değil o halde.

Benimkinin kızı olsan, evden kaçmıştın sen..

asgxfas =)

• senın baban ne yapıyor sana

• Ayıp Etmiş Ya Ama Tabi Değer Vermemekle Alakası Yok :))

Gülldkk Valla :/

0|0
    0|0
  • güldük evet ama bilemedim şimdi ya :d

0|1
    0|0
  • anlamadım ya. sen kanepede oturuyordun baban senin oturdugun kanepeye çıktı ayakta duruyordu kanepenin üzerinde eğilip kafana mı osurdu?

0|0
    0|0
    • evet sonrada yerıne yattı bı guzel

• annene söyle çaktırmadan babanla konussun neden yapmış diye sonra sana anlatsın bence

• çok alınacak bir mesele değil

0|0
    1|0
Yükleniyor...