Yüzmeyi kendi kendimize öğrenebilir miyiz?

1 hafta sonra tatile çıkıyorum ama yüzme bilmiyorum.denizde değil de havuzda kendim öğrenebilir miyim?var mı bir yolu?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben kndm ogrndm ancak oncelkle kolluk almalısn batmamak ıcın snra kollaklarla kulac atarak suda ılerleme yı ognrmslsn

2 asamada kollarnı sudan kaldr yanı kollk senı tutmadan ayaklarnla askıda kalmayı goren

3. ve son adım kollklar olmadan askıda kalabılıosan bılkı yuzmeyı gorendın

4 adımdada kollksuz askıda kalırken kulac at hafıf one egıl

kucuk cocuklara bu seklde ogretıyorm umarm sndede ıse yarar

1|0
    0|0
    • off zor gibi mi ne.korktum:/

• ya panık yaptın suyun altna dogru ınıyorsun ıste o an cırpınırsan agznı acarsan su yutarsan boguldn demektır kurtulsn yok ama agznı kapatp sakın olr goznu acarda nereye dogru gıttgnı anlarsan kurtulursun

• ya sen beni boğdun hemen:(

Erkekler Ne Diyor 13

• Havuz boyunu geçmiyosa öğrenebilirsin önce ayağını kaldırıp su üstünde durmayı öğrenirsin sonrada su üstünde ilerlemeyi öğrenirsin tabi çok iyi olmasada yüzersin.Bide havuza gitmaden önce uzman tv den yüzme videolarını izleyip işin taktiğini öğrenirsin havuza gittiğindede rahatça kendini geliştirirsin.

0|0
    0|0
  • Kısa sürede öğrenmen çok zor ama imkansız değil. Yapman gereken ilk şey, rahat olmak. Ayaklarını doğru bir şekilde çırpmakla işe başla. Baktın olmuyor su yüzeyinde durmayı dene.

0|0
    0|0
  • Öğrenirsin de yanında biri mutlaka bulunsun ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0
  • batmazsın su seni kaldırırır kollarını ve ayaklarını cırpman yeter

0|0
    0|0
  • evet ama ınetrnetten genede haraketlerın nasıl yapılacagına bak ya da bırınden yardım al orda

0|0
    0|0
  • evet ben mesela bu zamana kadar yüzemiyodum 1 ay kadar önce tatilde iskeleden bir atladım

suyun üstünde kalmak için çabaladım bir baktım yüzüyorum gayet kolaymış meğer

0|0
    0|0
  • Ben kendim öğrendim.

0|0
    0|0
  • Kendı kendıne 1 haftada.. Erkek arkadasınla 1 yılda anca :)

0|0
    0|0
  • öğrenirsin ellerinle ayaklarını doğru çırparsan sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Evet ama denize yakın bir yerde yaşaman ve sürekli girmen lazım...

0|0
    0|0
  • kolluklarla ogreneblrsn. en basta köpek yüzüşüyle başla :D

0|0
    0|0
  • 21 yaşındayım yüzme bilmiyorum 10 yaşında öğrenmiştim sonra denize havuzza gitmeye gitmeye unuttum bu yaştan sonra dillendirmeye de çekiniyorum ama artık denize doğru arkadaşlarla gdecez o ayrı bir dert, kendi başına öğrenirsen haber ver

0|0
    0|0
  • KEndi kendine öğrenirsen helal derim sana :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet elbette öğrenebilirsin fakat yanında yüzme bilen biri olması daha iyi ve iyi yğzme bilen biri sana doğru hareketleri yapmanda yardımcı olacaktır. Ayrıca ayakların yere değmeli ve korku olmayacak korku hissettiğin an ayaklarını yere bas yoksa çırpınırsın.1 haftada balık gibi yüzmeyi düşleme bence ve öğrendin düşüncesi ile fazla açılma boğulursun.

0|0
    0|0
  • kendi kendine biraz zor öğrenirsin bilen birinden kol haraketlerini bacak haraketlerini öğrenmen lazım

0|0
    0|0
  • panik yapmazsan suyun üzerinde kalabilirsin gerisi kolay zaten

0|0
    0|0
  • kendi kendime öğreniyorum derken Allah muhafaza boğulma da :/ havuzda öğrenmek istiyorsan bile yanında yüzmeyi iyi bilen biri olsun

0|0
    0|0
    • :)küçükken derede boğulmuştum.fobim var diyebiliriz bir de:p

• ha birde fobin varsa hiç yalnız deneme derim :D

• ben kendi kendime öğrendim.

0|0
    0|0
    • Taktik?

• denizde bir kere denedim.kafam battı:) ve o iğrenç şeyden yuttum:////

• nefesini tutarak yüz

• Bogulma yi riske aliyosun

once ogrensen

eger yuzmek nasil oluyo biliyomusun...?

0|0
    0|0
  • Çok basit ya öğrenmek

0|0
    0|0
  • Evet öğrenebilirsin ama bilen birinin yardımı şart .

0|0
    0|0
  • evet tatile nereye gidiyorsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...