Inasnalrın yarısını denize atmak ıstıyorummmm

insanlarla uğraşmaktan kendimi unuttum.. nedir bunların sorunu anlamıyorum.. ne saygı ne anlayıs ne de bır bırıne yardım etme gıbı durumlar kalmıs.. herkes kendı havasında .. bıktım artık ya nıye guzelce yasamak var ken neden bunlar oluyor sızce

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• başlık kısmında yazdığına değil de soru içeriği kısmına yazdıklarını aynen söylüyorum ama insanların yarısını denize atarsan deniz taşar ve geri kalanlar da boğulur işin esprisi bir yana insanları denize atamayız eğer eleme yapmaya kalkarsak neredeyse tümünü atabiliriz o yüzden biraz umursamamak biraz da katlanmak lazım yapacak başka birşey yok güzel ve iyi yönlerini görmek lazım bunlardan konuşmak lazım ne söylersek öyle görürüz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• insan olmak bu.

0|0
    0|0
  • :D ahahah bir zamanlarki ben :D vurdumduymaz biri olmayı denesene hiç bişeyi takmamayı kendi halinde olmayı . belki sendede çalışır

0|0
    0|0
  • Her insanın hal hareketleri, ruh hali birbirinden farklıdır. Bir kişi çok anlayışlıyken diğeri hiç anlayışlı olmayabiliyor. Bu tür ruh halleri küçüklükten itibaren kalıcı olur, malesef değişmeleri zordur.

0|0
    0|0
  • verdim 5 yıldızı rahatla biraz onlar kafaya takacak kişiler değiller.

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak istiyorsan insanlardan bir beklentin olmasın. Sen şimdi gidecen ya cehennemin dibine git adlı kitabı okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Inan bana bende senın gıbıyım. Sanırım bızım yaslarımızda ınsanlarla ugrasmaktan gına gelıyor ınsana...

0|0
    0|0
  • Birçoğumuz bundan muzdaribiz...

0|0
    0|0
  • bılmem hayata işte

0|0
    0|0
  • size bu konuda katılıyorum şu ölümlü dünyada bu kavga kin nefret neden ? neden güzel güzel yaşamayız ?

0|0
    0|0
  • denıze atma usta belkı yuzme bılen vardır yak gitsin..

0|0
    0|0
  • neden böyle bilmiyorum ama denize dökme fikrine gelince,göze göz fikri tüm dünyayı kör bırakır.

0|0
    0|0

• Bencillik.

0|0
    0|0
  • İnsanları saçma bir hırs bürümüş. Zamanla karekterden eser bırakmıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İşte ben bu yüzden kesinlikle ırkçılık ayrımcılık yapmıyorum ve herkesten eşit miktarda nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • dediğin hem doğru hem yanlış,burdaki seni haklı bulan insanlar belki de otobüste bankada bir yerde yardım etmediler ama burda seni haklı buluyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...