HTC ChaCha kullananlar

Okulumun forum sitesinde bir arkadaş ihityaçtan daha garantisi bitmemiş HTC ChaCha telefonunu satıyor ben de bu aralar telefonumu değiştirmeki istiyorum uygun fiyatlı bişey arıyordum denk geldi.Bu modeli kullananlar ya da hakkında bilgisi olanlar nasıldır kullanımı android sürümü iyi midir?pişman olur muyum aldığıma?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• 6 ay kadar kullandım ben o telefonu.Hız olarak biraz yavaş olması nedeniyle uygulamalarda ve oyunlarda bazen sorun çıkartabiliyor.Dokunmatik ekranının küçük olması bazen dezavantaj olabiliyor.Mesajlaşmak için çok ideal bir telefon.Fiyatına göre yine de iyi bir telefon.

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum,orta sınıf bir android telefondur.Tek sorunu var o da bellek hafıza sorunu fazlasıyla çıkartan bir telefon.

0|0
    0|0
    • hafıza kartı desteğiyle bile mi bu sorun var?

• CandyCrush falan açılıyo mu mesela :D

• Çok zor,çünkü telefonun yapısı ve çözünürlüğü işlemcisi bu uygulamar için yetersiz kalır.Daha çok iş için ve mesajlaşma yöntemleri için kullanılabilecek telefon.

Bütçenin ne kadar olduğunu bilmiyorum.Ama piyasayada ortalamanın bir hayli üstünde olan GM-Discovery telefon var onu alabilirsen istediğin herşeyi kullanabilrsin ve yapabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...