Evet film gibi soru? Biraz hayal kumralim :)

Evet beyler bayanlar. Soracak sorum yoktu bende birşeyler düşünim dedim. Şimdi sizlere roller vericem. Gayet dobra olmanızı istiyorum. Kızların rolü. Kızlar : şimdi normal Türk kızı çiziyorum. Ne uzun ne kısa ideal boyda bir kızsınız. masum ve temiz yüzlüsünüz filimledeki temiz iyi yürekli kızlar gibi. aile durumunuz fakir değil ama zenginde olmayın orta derecede olun mesela. orta standartlarda olsun durumunuz.

Erkekler: zengin olun paraya para demeyin. her gece barlarda onla bunla. Hem para var hem tip hem kızlar. Yurdışında okuyorsunuz. elinizi sallasanız ellisi. biri gidip biri geliyor. hiç bir sıkıntınız yok. yakışıklısınızda.

şimdi sorum şu ikiniz bir yerde karşılassanız birbirinizde ne dikkatlerinizi çeker veya ne olması. Karşınızdakine bakış açınız. Dülünceleriniz ne olur? kısacası karşılaştınız ve bunun devamı ne olur siz getirin. Kendinizi o karakterlerin yerine koyun. Cesaret ve dobralık bekliyorum haydi bakalım :)

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

• E: Merhaba

K: .. ..(hıh)

E: Nasılsınız ben Daral izin verirseniz hem kendimi tanıtayım hem bir şeyler içelim..

K: Nedeeeen?

E: Yani işte nedeni... hani yaratılışın özünde bir erkek bir de kadın var.. ve genellikle biz erkeğe verilmemiş mi bu görev? (tebbessüm) Ben vazifemi yapmaya çalışıyorum yani..(kibarca bir tebessüm daha) Lütfen.. sizi tanımak kendimi de tanıtmak isterim..

K: Ni görevi yaa nediysn manyak!

E: Hanım efendi neden hakaret ediyorsunuz senaryo böyle değil mi soran öyle istiyor..

K: Yaa bir gdermısiinn ?!%+& Haalaa soran diyo yaa delimidır nedır..gerızakalııı...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kesınlıkle sevımlılık benı cezb eder. Eger karsımdakı ınsan sevımlı temız kalplı ve gorsellıgı de ıyı denılebılecek bır sevıyede olursa paranın pulun anlamı yok.

1|0
    0|0
  • kotumu olalım ıyımı:)

1|0
    0|0
    • öyle olsaydın nasıl olurdun senin kişiliğine göre ?

• kendı bakış acıma gore yakmam elin temiz aile kızını ,basımıda belaya sokmam:))

• of kıza taze açılmamış goncagül şunun gazozuna ilaç falan koyup kullanmalı:)))diye düşünürdüm:))):S:S:S:S

1|0
    0|0
    • ahahah :D dobralıktan ölüceksin. Buda iyi bir cevap :D +1

• osmanlı tokadı izlediğini varsayıyorum:)

• Pek dizi izlemem ama onu biraz izlemisliyim var sonucta fatih ssultan dediler mi akan sular durur. Ama filmlere ozenip hareket edecek degilim. Vu dusunce bende varolan birsey

• Büyük ihtimal etrafımdaki kızların trafiği yoğun olduğu için, temizliği masumluğu dikkatimi çeker. Ve bende para var zaten, daha alt kesimden biriyle evlenip onun hayallerini gerçeklerştirmek isterdim.

1|0
    0|0
  • çizdiğin erkek karakteri çok hovarda o karakter aldırış etmez keyfine bakardı ama ben kesinlikle insanların maddi durumuna göre sınıflanmasına karşıyım sevilmeye layık bir kız imajı çizmişin sonuna kadar severdim

1|0
    0|0
  • düşünceleri,fikirleri,duruşu,bakışı,fiziği duruma bağlı olarak çeker veya iter...

cut.

1|0
    0|0
  • arkadaşlar ben öyle birini kendime oturtamadım başarabilen var mı ?

2|0
    0|0
  • Yanılmıyorsam soruyu kendi hayatınıza uyarlamışsınız.

0|0
    0|0
  • Kız paraya meyilli mi?Eğer daha gözü açılmamışsa tahrik edip yalamaya bakarım tabii ki.Daha taptaze ne de olsa :)

0|0
    0|0
  • canim bugun sevismek istemiyor bir numarani birak ben sana donucem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zengin diye tanıttığın erkeklerin çoğu gerçekte bir tarafı kalkmış insanlardır. eğer kendini beğenmişliğini görürsem yallah.

1|0
    0|0
  • O an sadece onun gözlerine bakardım. İlk adımı ondan beklerdim. Kolay kolayda onu sevdiğimi söylemem. Eğer çok çabuk onu sevdiğimi söylersem, etrafındaki kızlardan hiç bir farkım kalmaz. Beni gerçekten sevdiğini anlarsam işte o zaman her şey daha farklı ola bilir...

1|0
    0|0
  • kız için erkeğin kuğul yakışıklı olması erkek için kızın masum olması devamında da hiç bir şey olmaz :D

1|0
    0|0
  • yakisikliysa irkekim der boynuna atlarim<3

1|0
    0|1
    • oda seni yatağa atardı :D sakin kızım sen masum temizsin :P

• Tipi çeker, parası degıl.

1|0
    0|0
  • eski sevgilimi tarif ettin.baş harfi s mi bu erkeğin?

0|0
    0|0
    • istersen s de olur . Tamamen hayal bu :) ama sen yasamissin sanirim. Anlat ya merak ettim

• anlatmak istersen konuşa biliriz . Bu sitede çoğu kişinin derdini dinlemişliğim var :)

• yoo hayır artık bir önemi yok benim için:)

Yükleniyor...