İlaç şirketleri tedavisi olmayan veya çok uzun süren hastalıkların ilacını bulmuş ama saklıyor olabilir mi?

Günümüzde tedavisi henüz bulunmayan üzerinde bir sürü şirketin bir sürü araştırma yaptığı yine bir sürü hastalık ve bu hastalıklardan muzdarip milyarlarca insan var,peki hiç aklınıza aslında ilaç şirketlerinin tedavisi olmayan veya çok uzun süren ve bu süreçtede tonlarca para harcanan hastalıkları kısa sürede iyileştirecek tedavileri veya ilaçları buldukları ama bazı nedenlerden dolayı ortaya çıkarmadı geliyor mu?eğer geliyorsa hangi sebeplerden olabilir sizce?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunu daha önce de duydum ve bana mantıklı geliyor doğrusu ilaç sektörü çok büyük bir sektör kaybetmek istememeleri doğal.

0|1
    0|0
  • para kazanmak varken niye saklasınlarki

0|1
    0|0
    • Daha çok para kazanmak için olabilir mi?

• doğrudur bazıları para için her şey yapar

• evet yıllar önce ısırgan otundan zakkumdan kansere çare bulduğu iddia eden türk doktorlar vardı,biri kütahya çevresindendi yanlış hatırlamıyorsam 10 -15 gün tv lerde boy gösterdiler sonra birden bire yok oldular bir daha hiç haber çıkmadı nedense

• ıllumınatıden dolayı hep bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• #TemelPazarlamaMantığı

Böyle enfes bir şey aldıysa, tescil ettirirsin. piyasaya da kaktırabildiğin kadar yüksek fiyatla kaktırıp, sonrasında lisansından para kazanırsın.

0|1
    0|0
  • Piyasada bulunan mallar bitmeden yeni mallar sürülmez. Sürüldüğü taktirde eski mallar satılamaz şirket boşa üretmiş olur ve zarar eder.

0|1
    0|0
  • bunlar kapitalist köpekler ztn drum boyle ilaç şirktleri has tedavilri engelliyor

0|0
    0|0
  • Neden böyle birşey yapsınlar ki ?

0|0
    0|0
  • hiç kafa yormadım zaten hasta olsam da o ilaçları alacak param yok ölürüm adam gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...