1 senede hukuk kazanmak?

herkese merhaba, size sorum şu; ben 12. sınıfa geçtim. yani Şu an da 11. sınıfın yaz tatilindeyim ve geç de olsa evet o dediğim mesleği buldum fakat biraz geç kaldım. 9. sınıfım berbat geçti, 10. sınıf temel dersler olarak iyidi, 11. sınıfı çok çok çok önemsemesem de yine de iyi geçti diyebilirim. dershanem ağustosta başlayacak ama ben 9 ve 11. sınıf tekrarına başladım. sizce bu yıl sıkı ve düzenli bir çalışmayla orta düzey bir hukuk fakültesini kazanma şansım nedir? lütfen ciddi cevaplar verin çünkü bu konu benim için gerçekten çok önemli. teşekkür ederim.

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok çok sağlam bir şekilde çalışırsan başarabilirsin ama bu yolda kendinden ödün vermen gerek .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kazanabilirsin tabi ama kapasiteni bilemiyoruz

0|1
    0|0
  • Adaleti olmayan ülkede avukat olmak, off hayat çok zor.. Tecavüzcüler, katiller, teröristler hep dışarda. Memleket şu haldeyken en güvenli yer hapisane oldu. Allah sonumuzu hayır etsin.

0|1
    0|0
    • ülkeye adalet getiricem gibi fantastik laflara gerek yok ama tek celsede boşayacağıma da şüphem yok :)))

• Olmıycak dıye bısey yok sıkı çalısırsan gayetde kazanabılırsın ama dıgerlerınden bıraz dazla fedakarlık yapman gerekebılır.

0|1
    0|0
  • Ben de hukuk pdr diyodum da şimdi öğretmenlik okuyom. Eğer gerçekten istiyosan ve kendine güveniyosan imkansız değil.

0|1
    0|0
  • sözel ve matematik kafan varsa neden olmasın

0|1
    0|0
  • istek varsa , her yer olur, düzenini bul ya da yarat. tek yapıcağın şey buu :)) ;))

0|1
    0|0
  • Şu an bende sizinle aynı durumdayım 12. sınıfa geçtim ve ben hiç bir şey bilmiyorum siz yine biraz da olsa biliyorsunuz inancınızı kaybetmeyin Allah çalışana yardım eder hırsla çalışırsanız kazanırsınız ama en önemlisi planlı ve programlı çalışın ve hedefinizden hiç bir zaman vazgeçmeyin . Allah yardımcımız olsun hepimizin ...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• elalem tıp kazanıyor ://///

0|0
    0|0
  • netlerden bahset

0|0
    0|0
    • netlerden dershane denemeleri başladığında bahsedicem ama kısaca şunu söyliyim bu yıl ki lys sınav soruları açıklandığında edebiyattan 30 soru çözdüm 3 yanlış 1 boş çıktı gidişat nasıl sence? :))

• taam anladık matematiğe de önem ver

Yükleniyor...