Bir ilişkinin suyunun çıktığını nerden anlarsınız?

soru gayet acık.. bir ilişkinin suyunun çıktığını nerden anlarsınız?sahsen 2 gundur erkek arkadasımla kavga ediyoruz suanda bana kadınlara ozgu olayları buyutme ve triplesmede dudak ucuklatıcak seviyede bir başarı sergiliyor.. benim söylediklerimi bana geri soyluyor ınanılmaz bir kurgu yetenegı war..

şimdide sizin dusuncelerınızı merak ediyorum yazarsanız sevinirim..

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ukalalıklarda amansız bir yükseliş

Kıskançlıklardaki yapmacıklık veya yersizlik veya kıskançsız yapı

Fazla cool olunması

Sahiplenmenin hissedilmeyişi

İlgiye ihtiyaç oldugu anda birbirlerine koşulması( falanca partneri gibi)

İlişki artık tamamiyle cinsel ihtiyaçların giderildiği bir aşamaya geldiği zaman

Kediyi köpek yapacak bir tutum sergilemesinde

Yanlışlarını doğrulayacak nitelikte savunmalar sergilemesinde

Saygının bitme noktasına yaklaşmasıyla

Güvensizliğin artmasıyla

Birşeyleri anlık olarak yapmakla

Monotonlaşmak

Resmileşmek

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Seni önemsemediği gun , hıc konusmadıgınız veya tum konusmaları felan sen baslatıgın gun artık vakti gelmıstır ayrılıgın.

1|1
    0|0
  • İlişkiden kopma nedenlerini belirlemek, insanların ilişkilerinde başarısız olduklarını kabullenmek istememelerinden dolayı genellikle çok güçdür. Ancak bir şey yüzünüze çarparsa ve size bir şeylerin bittiğini söylerse, doğal eğilim sorunların üzerine gitmek olur. Bu, özellikle bir süredir birlikte olan çiftlerin yaşadığı bir durumdur. Bazılarında bu farkına varış süreci tam bir şok etkisi yaratırken, bazıları için ise bu debelenme süreci bitmek bilmez, uzadıkça uzar.

1|0
    0|0
  • sabah uyandığında o bir zamanlar çoookkk sevdiğin insan,mışıl mışıl uyurken eğer içinde bir gırtlağını sıkma hissi uyanıyorsa o ilişkini suyu çıkmıştır

1|0
    0|0
  • Bir ilişkide önemli olan şey zaten kişilerin birbirini anlaması ve güvenmesidir. Eğer arkadaşınız artık sizi anlamıyorsa, ya da anlamak istemiyorsa en iyi çözüm bir süre ara vermektir.

1|0
    0|0
  • Sürekli kavga ve iletişimin yavaş yavaş kopması...

1|0
    0|0
  • En kolay yolu hararet ibresİne bakmak. Çok cabuk hararet yapıyorsa suyu çıkmış demektir. O halde devam edersen conta yakarsın. İnatla gitmeye devam edersen motoru da yakarsın. Dikkat etmek lazım.

0|0
    0|0
  • tek bir bakış anlatır.

fazla söze de gerek yoktur aslında.

bir bakış milyonlarca sözcüğe bedeldir.

0|0
    0|0
  • selam yanlışlıkla engelleye basmışım, arkadas olarak eklemek istedim ama izin vermiyor diyor, tekrar eklermisin

0|0
    0|0
  • evet adam yeni birini bulduysa bunları yapabilr yani normalde yapmıyorsa tanımışsınızdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aradığın örneği kendin vermişsin

1|0
    0|0
    • ama sızın fıkırlerınızı merak edıyorum.. sence?

• yine de !

mutlu oldun mu?!

k.bakma ben menfaatçi bir insan değilim o yuzden de haklısın arkadas fılan olamayız seninle aynı dili konuşamamamız normal o yüzden..

• olur. hadi engellemeceeeee

• Suyu çıktımı anlarsın çirkinleşmenin son evresi

0|0
    0|0
  • zaten bir zaman sonra belli ediyor anlıyor her iki tarafta

0|0
    0|0
Yükleniyor...