Evde omuzlarımı nasıl geliştirebilirim ?

öyle adonismiş falan istemiyorum ilerde belki ama Şu an tek istediğim omuzlarımı geliştirmek dik ve geniş durmasını sağlamak arada yüzüyorum ama herzaman imkanım olmuyor evde birtane dumbellım var ve şınav omuzlarımı geliştirirmi spor salonuna Şu an gidemem evde yapabiliceğim birşeyler önerirmisiniz

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dumbell ile öne ve yana açış yapabilirsin..

İyi geceler..

0|1
    0|0
    • saol kardeş bir sorum var bunu tek dumbella yapsak bir sorun olurmu

• haklısın kardeşim herkesin calısma şekli farklıdır ama . amatörce calısanlar için geçerlidir balfisk spor salonundaki en kral hareketimdir benim.

• yana açış sırt falan çalıştırmaz, deltoidleri çalıştırır, yani lateral raise(yana açış) ve front raise(öne açış) hareketleri deltoidleri çalıştırır, omuz kas grubundadır yani omuzu çalıştırdığın zaman deltoidleri de çalıştırırsın. ama sen trapezleri çalıştırıcam diyosan, upright row ve shrug hareketlerini yapacaksın. deltoidler için ayrıca shoulder press ve arnold press de var ama ağırlığı yüksek tutman lazım , hadi kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|1
    0|0
  • 2 yolu var birincisi dar şınav ? 2 omuza press kanka z barı dar tut bir sandellyeye otur indir kaldır enseye dogru

0|1
    0|0
    • 2 yıldır yaptığın şeyi yanlış yapıyormuşsun dostum..

Hocalarından bilgi alabilirsin..

• nehir kardeş şimdi bu yana açık omuz geliştirirmi

• kanka en cok sırta vuruyo bak benim 4 tane omuz hareketim var yana acış yok sırt programında var bu . ama sen yap gine

• yüzme şınav ve dumbell

0|0
    0|0
  • Yüzme kesinlikle işine yarayacaktır.

0|1
    0|0
    • He evde yazıyormuş görmedim. Evde omuz genişletemezsin.

• Dumbell'a kas yaparsın şişer onun genişliği olur. İki omuz kemiği arası genişlik ancak ve ancak kinetik olarak olur. Kas yapısıyla alakası yok. Yüzme tek çare bu iş için. link

• tam olarak bu değil benim istediğim biraz şişiklik şu yan omuzlarda

• dumöbelle

0|0
    0|0
  • kardeş omuz çalışacaksın ama omuzlarında iyice kas oluşmaya başladıgını gorunce genısledıgını de görceksın fakat orantısızlık olur.. omuzlarsa kas var dıer bölgelerde az var bnce orantılı çalış derim

0|0
    0|0
    • kardeş şimdi yaşım erken daha o yüzden karın kasını falan evde zor olucağını düşünüyorum şimdilik omuzları sıkılaştırıyum kuvvetlendiriyim salona başladığımda dğer bölümleride hallederim

• youtubede videoları vardı ama

0|0
    0|0
  • abi adonisten daha zor omuzlar

0|1
    0|0
    • adonis daha zor değilmi adoniste birde beslenmene çok dikkat etmen gerek

• yok adonis genetikle de alakalı. ben çok kilolu da oldum ama zayıflayınca direk çıktı ama omuzlar öyle değil epey çalışmak gerekiyor.

Yükleniyor...