O benim her şeyim..........

“O benim her şeyim!” derken ne kadar da haklıyım. Yeri geliyor arkadaş gibi oturup sorunlarımı konuşup çözümler buluyor, yeri geliyor annem-babam gibi kaşığı eline alıp yemek yedirmeye çalışıyor, yeri geliyor yanlış aldığım kararları düzeltip doğruları önüme koyuyor, yeri geliyor sevgili kavramını aşıp eşim oluyor hayatı benimle paylaşıyor, yeri geliyor dostum olup sırlarımı taşıyor, yeri geliyor en büyük düşmanım olup beni gözyaşlarına boğuyor ama herhalde her halukarda çok sevip çok seviliyor. Ne kadar kızarsam kızayım, ne kadar kırarsam kırayım orada öylece kollarını açıp gülümseyerek beni bekliyor. Hep yanımda oluyor, iyi günümde de kötü günümde de. Zor bulduk birbirimizi, kolay kaybetmeyeceğimizden eminim. Yüreğimden, düşüncelerimden, hissettiklerimden eminim. “İyi günde, kötü günde benimle olur musun?” demişti, her halde onunla olacağımdan eminim. Yolları umursamadan her anda onun yanında olacağımdan eminim. Dönüp bakıyorum neler yaşadık diye; tüm yaşananların özeti kocaman bir “İyi ki”. Peki sitenin tek aşığı ben miyim ? Var mı böyle hisseden benden başka aramızda ?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim benim cidden bayılıyorm size ya allah ayırmsın allah tüm sevenleri birbirine bağışlasın bende aynıyım ya senin söylediklerinin aynısı ya onsz yaşayamam çok alıştm gülüşü benim en mutlu anım oluyo ufacık bir suratı asılsın içim gidiyo direk gözlerim doluyo ya dayanamıyorm ona ya çok aşığım canım nişanlım benim ya

1|0
    0|0
    • Allah tamamına erdirsin :)

• :))) allah razı olsn güzel kardeşim :)) allah herkeze nasip etsn

• Amin :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• kimse kimsenin herşeyi olamaz-mış

1|0
    0|0
    • Sadece o olsun bana bir şey olmaz.

• kardeşim hiç bir zaman pes etme ön yargılı olma aşk gerçek aşk yalnızca hak etmeyen ile yaşanırsa o zaman kötü işte

• aşk bir kere yaşanır kötü şekilde hakkını kaybeden insan için kimse herşey olmaz dyim ozaman

Yükleniyor...