Senin neyine şampiyonlar ligi.

Bursaspor, yeni transferlerinin de forma giydiği mücadelede, Almanya Bundesliga ekiplerinden Eintracht Frankfurt'a 5-1 mağlup oldu.. Farka gel ^^

Buda son hazırlık maçları işte ;

Bursaspor-Zaglebie Lubin (0-3)

Bursaspor-K.Erciyesspor (0-3)

Bursaspor-B.Dortmund (1-4)

Bursaspor-E.Frankfurt (1-5)...

• Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'ne katılıp başarı sağlaması, El Salvador'un Dünya Kupası'nı kazanması ile eş değer.
    80% (4)55% (6)62% (10)Oy Ver
  • Olum dur daha Bursa kendini göstermedi.
    20% (1)45% (5)38% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link ^^

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi'ne katılıp başarı sağlaması, El Salvador'un Dünya Kupası'nı kazanması ile eş değer.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• a şıkkı dedim

0|0
    0|0
  • bursaspora haksızlık etme prosedür gereği şampiyonlar ligine katılacaklardı

1|0
    0|0
    • Prosedür gereği katılacaklarını bizde biliyoruz aksi halde zaten ligde sıralamaya giripte katılacak cüsseye sahip değiller . ^^ Aksini söylemedik.

Ama belli ki takip etmiyorsun Bursa taraftarını. Şampiyonlar Liginde bir şey yapacaklarını sandıkları içindir bu tepkim.

• Bu skorları görünce cidden bir halt olmaz dedim :D

0|0
    0|0
  • Diğer Türk Takımlarımız ''Galatasaray'' da dahil ilk CL katılımlarında final mi oynadı . ?

0|0
    0|0
    • Öyle bir şey mi dedim ? Futboldan anlamayan bacım mümkünse resminide kaldır ve futbolla aranı kes.

• rezalet ötesi resmen

0|0
    0|0
  • dur daha bekle bursa toparlanır

0|0
    0|0
  • şampiyonlar liginden daha önce hiç 0 puanla dönmeyen Bursaspor yavaş yavaş form tutacaktır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• uefa faxı yollamış link

1|0
    0|0
    • Biliyorum bunu , ilk gördüğümde gülmüştüm baya. :D Yerinde bir faks.

• enazindan serefleriyle mucadele ediyorlar sike yapmadan lig sampiyonu oldular fark yemis olabilirler sampiyonlar liginde de nakavt olurlar ama iyi bir tecrube olabilirdi onlar icin bir zamanlar gs bayernden fark yemedimi bjk liverpooldan sekiz yemedimi fenerin farkli maclari saymakla bitmez

1|0
    0|1
    • Böyle o.çocuğu bir taraftar hiç bir şeyi haketmez.. Yedikleri farklarda ortada, Türkiye puanını zikmekten başka bir halta yaramaz onlar.

Bu taraftarın nasıl birisi olduğunu herkes biliyor. Eğer sen bilmiyorsan sana bir şey demiyorum..

• taraftariyla isim yok yahu bana ne ama farkli takimlar gitsin isterim trabzon gitti cokta iyi oldu inter maci hala hafizamda

• Hocam inan bana o taraftar haketmiyor. :) En sevmediğim taraftar grubudur. İlginç bir anlayış şekilleri var.

• Hazırlık maçlarındaki performanslara bakarak bir takımın gelceği hakkında yorum yapmak doğru değil

0|0
    0|0
    • 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 5 kerede üst üste yenilmez ki arkadaş.

Hazırlık maçına göre takımın gidişatına yorum yapmak doğru değilde Bursada olaylar belli 5 kere farkla yenilgi alan bir takımdanda bir bok beklenmez. Kafa çalıştır az.

• a şıkkı dedim

0|0
    0|0
  • b ye basa n 6 kişi varmış :D

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Sen kesin fenerbahcelisin, Amk şike yapmaktan iyidir bu sonuclar ki bursaspor toparlanır :D

0|0
    0|0
  • C-)Herşeye rağmen 0 puan çekmez ve fb den daha başarılı olurdu

0|1
    0|0
    • Ah.. Siz 6sler yokmu ya. :D Fransız kardeş.

Notts County ^^

• Bizim psikolojimiz gayet rahat kardeş merak etme.

En azından size karşı ezeli bir üstünlüğümüz var o yüzden ötme.

Kupaya felan hiç girme aç bak bakalım şuana kadar fenerbahçe galatasaray istatiğini size kaç kere gömmüşüz ? Bize yetişmeniz için bir ton daha yemek yemeniz lazım.

Bizi kendi sahamızda 15 yıl boyunca yenememe konusuna hiç girmiyorum . ^^ Hadi işnie şimdi.

Kimin kuyruk acısı var belli yorumlardan ^^

• anlaşılan kadıköyde aldığımız kupa hala size koymuş hala canınızı acıtmış aldığımız kupalar hala canınızı acıtıyor en büyük olmamız bu kadar zorunuza gidiyor git bak fb-ibb maçlarına kim üstün senin mantığına dayanırsak futboldan bu kadar anlamadığınız belli sizde haklısınız kabul edemiyorsunuz hazımsızlık zor bişey boşuna denmemiş''büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar ise büyük takımları yendiği zaman övünür'' kim daha çok şampiyon olmuş kim daha avrupa kupaları almış belli ağlama

• Olum dur daha Bursa kendini göstermedi. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...