Anlamadınız, anlamıyorsunuz , anlamayacaksınız...

Hani içi kan ağlarken ruhu yaralar içindeyken deliler gibi saatlerdir tek başına ağlamasına rağmen kimsenin anlamadığından adı gibi emin olup biri neyin var dediğinde ise tüm nefreti ve öfkesiyle 'Yok bir şey!' diye bağıran ne yalnız çekebilen hislerinin kahrını, ne de ortak edemeyen acısına bir başkasını...

O insanlardanım bazen kafayı yemenin eşiğinde gibi hissediyorum kendimi.

Sizin hayatınızda var mı böyle insanlar , dışarıdan nefret dolu ve sert görünen aslında anlamaya tenezzül bile edilmeyecek cinsten olanlar hani...?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yok ama o insanlardan birisiyim, yani o derece birisiydim, şimdi alıştıgım için eskisi gibi etkilemiyor... Tanıdıgım insanlar oldu ama dışlanması gereken tipler oldugunu düşünmüyorum, kendisine sabredildiğinde bambaşka birisi olabiliyorlar.. Zaten sen ve diğer o kastettiğin tiplere anlaşılmak bile yetiyor şu durumlarda, sıcak bir sözden ziyade gerçekleri ve olanları başka bir ağızdan duymak yetiyor...

Aslolan yalnızlık dugusu, ama zamanla aşacağına inanıyorum sabırlı ve inançlı ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Uysal oldugumdan cevap veremiuecegim :/

1|0
    0|0
  • Merhaba mikrop kardeş

Ben hayatıma parazitleri katmıyorum. O sebeple bunlarla uğraşmıyorum

0|0
    1|0
    • Sen insanları anlamaya çalışmayan ama sorsan insandan önemli ne var diyebilecek kadar iki yüzlü ve ön yargılı herifin tekine benziyorsun.

• UZa ya, akşam akşam uğraşamam seninle

• :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...