Lütfen kötü laflar kulanmayın beni anlıyarak yorum yapın

evli biri benden hoşlanıyodu ilgisini farketim ama fazla büyütmedim yanında işe başladım baktım ilgisi gitikçe artıyo benide kendine çekiyo ama yakışklı anlayışlı kibar biri fakat evli tam bendedee bişeyler olcak işten çıktım şimdi çok gerekmedikçe konuşmuyom çünkü evli biri başkasının günahını alaemam ama karşıma çıkıyo kendime güvenmiyom ilk kez böle bişey başıma geliyo korkuyom ona inanmaktan ne yaapıcam bilmiyom

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bizlerin sorunu bu zaten.. doğruyu bildiğimiz halde uygulamakta zorluk çekiyoruz.. sınav bu sınav. göz göre göre çakma sınavdan hadi..

0|0
    0|0
    • ellimden geldikçe uzaklaşıyom

• ellimden geldikçe kaçıyom

• tamam. bak bende zor tutuyorum kendimi rakı içmemek için duygularım hat safhada.. banada geliyolar ama bak tutuyorum kendimi.. ramazan çünkü hem günah hem aıp.. hadi sende dikkat et kendine.

Erkekler Ne Diyor 4

• bir abi nasihati uzak dur derim.

hadi onla bişeler oldu ve eşinden ayrıldı ve senle evlendi ileride başkasına karşı yapmica ne malum?

0|0
    0|0
  • O kişi evindeki karısını bırakıp sana eş olma gözüyle bakıyorsa.Ondan sana hayır gelmez üstüne üstün zarar gelir.Çünkü bugün o hanım efendiye yarın senin başına böyle bir olay gelir.Hayatının hatasını yaparsın.

0|0
    0|0
  • Uzak dur o kadının yerine kendini koy elini vicdanına koy düşün

0|0
    0|0
  • İstemem yan cebime koy. İyimiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• k.bakma seni anlamam anlayamam. silkelen ve kendine gel

uzaklaş o köpekten. eden bulur unutma sadece uzaklaş.

1|0
    0|0
  • şimdi karısını görmezden gelip sana böyle davranıyorsa yarın sana aynısını yapar

0|0
    0|0
  • Anlanacak bir halin yok .

0|0
    0|0
Yükleniyor...