Nefret etmek! Hiç kan bağınızdan birinin ölümünü yürekten istediniz mi?

hiç kan bağınızdan birinin ölümünü yürekten istediniz mi ? sizce onlar öldükten sonra ne kadar özgür ya da ne kadar çaresiz kalırım

anne baba konusunda herkes çok şanslı değil sakin beni eleştirmeyin ayrıca ensest,şiddet vs bir çok şey yaşanan bir aileyi baz alın şimdi sırf kan bağı var diye sevmek zorunda hisseder misiniz halen ? cevaplamadan önce iki kere düşünün

0|1
7|5

En İyi Kız Görüşü

• ensest varsa ölsünler, şiddet varsa sürünsünler. bu konuda tavrım çok net.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayır kan bagım var diye sevmek zorunda değilim kendi ayaklarım uzerinde durdugum zaman kimsenin birsey demeye hakkı yok evi terk eder giderim

1|0
    0|0
  • Asla öyle bir düşünce içerisine girmedim .

0|0
    0|0
  • hiç böyle bişi istemedim ama kimseyi sevmek zorunda değilsin

1|0
    0|0
  • sırf kan bağından ötürü sevmek zorunda dğeilsin hiçkimseyi sadece saygısızlık yapmamak zorundasın belli bir yaşa gelene kadar çocuklarını iyi kötü büyütüyorlar en azından bu sebeple saygıyı hakediyorlar

0|0
    0|0
  • ne kan bağımdan ne de kan bağım olmayan birine ne ah ettim nede ölümünü dilemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sana veya çevrendeki birine bedenen şiddet uygulayan veya seni ruhen yıpratan birini sadece kan bağın olduğu için sevmek zorunda değilsin. ne annelik doğurmakla olur ne babalık spermini vermekle olur ne de kardeşlik aynı anne babadan doğmakla olur. kan bağının önemi yoktur kesinlikle sevmek zorunda değilsin ölümünü istemekse sana verdiği zarardan dolayı içgüdüseldir doğrudur ama bu onun ölümüne sebebiyet verme hakkını sağlamaz. Allahın verdiği canı bir insan ne kadar kötü olsa da almak sadece O'na mahsustur.

Allah kolaylık versin sorun herneyse en kısa zamanda kendi hayatını kurup ayakların üzerinde durabilmen başkasın ölümünü beklemeden onları hayatından çıkarıp kendi hayatını kurman dileğimle

2|0
    0|0
  • kimseyi sevmek zorunda hissetmem, ölen ölsün. birine üzülmem.

1|1
    0|0
  • ölmesini değil de sürünmesini istedim

1|1
    0|0
  • görüşmeyi kes gıtsın onun ölümü senı rahatlatmaz ki kımse ıçın hapıs yatmaya degmez ayrıca kan bagım oldugu bıcok yakınım var hıç bırıyle gorusmuyorum (sevmedıklerımle)

0|0
    0|0
  • Yok istemedim istemem..ne olursa olsun istememeli bence

0|1
    0|0
  • evet babam için istemiştim

1|1
    0|0
Yükleniyor...