Futbol'un sadece futbol olmadığı gerçeği hakkındaki yorumlarınız?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• tutkudur. sevinçtir, gözyaşıdır, ses kısılmasıdır, küfür etmektir, haykırmaktır, tanımadığım bir adama sarılmaktır, binlerce kişilik koroların tüylerimi diken diken etmesidir, koltuklarda tepinmektir, mutluluktan zıplamaktır, bayrağı küçük bir çocuğa hediye etmektir, dakikalarca radyoda diğer maçın sonucunu beklemektir, futbol dizimde yaradır, arkadaşımla küsme sebebidir, futbol hayattır, aşktır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu müziğe bayılıyorum :)) hemen aklıma bir hemşerimin Barcelona maçında BANDIRMASPOR atkısı açtığı geliyor :))) futbol evet sadece futbol değil aynı amanda sevgi, kardeşlik ve dostluktur... Savaş kavga olay ve dövüş de değildir...

0|1
    0|0
  • futbol sadece futbol değil arada müzikte mi olmalı diyorsun?

0|1
    0|0
    • Nasıl anladın :) Ben o linki futbolu düşünürken büyük düşünün diye ekledim. Kulüpler bazında en önemli organizasyon nede olsa cl. Ayrıca açıklamaya cuk oturduğunu düşünüyorum.

• futbol muhabbettir

0|1
    0|0
  • futbol holiganlık değil eğlencedir

0|1
    0|0
  • Taraftarı sayesinde yaşayan bir spor dalı aslında...üzüntüsü,sevinci,gözyaşları,çığlıklar,tabi kötü de olsa adam öldürmeler,ortalığı yıkmalar...

Galatasaray şampiyon olunca yeri öpen insanları görmekten daha güzel ne olabilir ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• futbol sadece futbol değil tabiki birçok olay var ama linkle alakası ne bu olayın

0|1
    0|0
  • bu mizklen geliyoz platini

0|1
    0|0
  • Bi de her zaman öyle bir stadın var olduğunu düşünürüm gerçekde olamaz mı yapamazlar mı öyle bir stad

0|1
    0|0
  • sorma ya bu müzik zaten ap ayrı maçtan önce evde kareografi yapasım geliyor bu müziği dinleyince

ama benim efsanem bu link

0|1
    0|0
  • futbol geri kalmış ulkeleri uyutmak için kullanılan bir çeşit afyon

0|1
    0|0
  • Türkiye'de sadece bir spor değil evet.

0|1
    0|0
  • Link güzel...

0|1
    0|0
  • Linkten bir şey çıkarmaya çalıştım ama olmadı ://

Futbol'un sadece yüzde 10'u futboldur.

0|1
    0|0
  • öyle tabi milyonlar dönüyor

1|1
    0|0