Futbolla ilgilenmiyorum yani ne olmuş ?

En azından Türkşyedeki gibi futbolla ilgilenmiyorum. Sadece iki bilemedin üç takıma indirgenmiş bir taraftarlık ve futbol anlayışı hoşuma gitmiyor. Her yerde bu takımların konuşmaları , onların taraftarları. Ömründe o takımın ne kentine ne de stadyumuna gitmemiş kişilerin fanatikliği beni rahatsız ediyor. Bir de bu takımların taraftarları çıkar "Bizimki kupa sevdası değil çok başka bir şey" lan Türkiyede kupa almış hepi topu kaç takım zaten ?

Memleketimin takımını destekliyorum , formasını alıyorum diye garisiyorlar bir de...

Neyse içimi döktüm.

Güncellemeler:
Bir kişi mi cevap vermez ya :D

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlgilenmeyen ilgilenmez. Benim kardeşimde çok iyi sol ayak var altyapıdan istediler ama gitmedi. Zira kendiside sevmez futbolu bende garipsemem. İlk cevap benden olsun :D

0|1
    0|0
  • ben de futbolu sevmem daha çok insanların fanatik olduğu şeyleri sevmem her türlü fanatizme karşıyım

0|1
    0|0
    • Biraz dengeli olsa aslında , gidip bağırmayı stres atmayı seviyordum ama bıktım artık...

• ben futbola ilgi göstermem ama herhangi bir nefretim de yok normalde ama birbirini öldüren fanatikleri görünce soğuyorum ya da futbol uğruna tartışanları görünce sıkılıyorum. zaten bir şey ne kadar abartılırsa ben o şeyden o kadar nefret edip uzaklaşıyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...