Sevgilin seni terk etmişti ya... Hah işte tam o zaman ne hissetmiştin?

Hani böyle sevginden öl deseler tamam diyerek nefesini tutup ölecek kadar sevdanın militanı olmuştun ya...

Aşkı kana kana, Sevgiyi hafif ballandıra ballandıra tüketirken birden mana veremediğin bir nedenden sevgilin seni terk etmişti.

Hatırla yahu...

Nasıl sızlamıştı için, boğazın düğüm düğüm ağlamak ile ağlamamak arasında gittin geldin hani.

Zaten sonraları anladın seni aldattığını ve sevdiğinin başkasını sevdiğini nasıl bir acıdır o aman Allahım.

Hatırladın değil mi?

Ne hissetmiştin o an?

Kamu ve Oyu dava edindim sizi.

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

• Hiç terkedilmedim... Empati kuruyorum...

Ilk olarak bunu kabul edememek var, beynin algilayamaz. Kalbin acir, hatiralar canlanir. Küfür, kin, nefret, ask, aci, mutsuzluk, hayal kirikligi vb. hersey iç içe olur...

Aglarsin... link

Onu bir baskasiyla düsunmek mahveder. Cunku o sana aitti.. Bir baskasinin olamazdi... Onu animsatan sarkilar dinlersin, yürürsun... link

Zamanla alisirsin, eskisi gibi acitmaz...

Sonra belki alkole verirsin kendini, eglencelere akarsin...Dagitirsin. link

Artik onu gördügünde tek yapmak istedigin su olur : link

Ve hayata... link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Ask her türlü acitiyor sanirim...

Seversin,uzaginda olur...Acitir.

Seversin,sevmez...Icini yakar...Yine acitir.

...

Bir de sevdigini zannedersin,birliktesindir.Tipki sizinde dediginiz gibi,öl deseler

o anda kendi canini alacak kadar kendi nefesini kesecek kadar sevmissinizdir ama,

hic ummadiginiz bir anda,öyle haince,ihanet ederek birakir gider.Kalakalirsiniz.En kötüsü de bir daha sigamazsiniz hic bir yere...Kocaman dünya size dar gelir.

Inanclar yikilir.Güven biter...Büyük bir yara acilir.Eskise bile hic eksilmez.Sizlar hep ince ince.

Ne zaman bir daha sevmeye kalkissaniz "DUR" der...Dur,ne yapiyorsun der,almadin mi dersini daha...

Bir insan ihanetle terkedildigi zaman,ki cok severken yüzüstü birakmak en büyük ihanettir o sevgiye...Tipki ayaginin serce parmagini carparsiniz ya kapiya siddetle.O an hissetmezsiniz birkac saniye ama sonra öyle bir acir ki caniniz...Tipki öyledir bu da.Hissiz kalirsiniz,donakalirsiniz...Sonra ateslerde yanarsiniz...

0|0
    0|0
  • bir kere seveceğim ve canımın yanmamasını diliyorum..

0|0
    0|0
  • Hiç terkedilmedim ki :p

0|0
    0|0
  • Terk edilmediğim için tatmadım o duyguyu

0|0
    0|0
  • Dedim ki kendime ölsem daha iyi.

0|0
    0|0
  • Çok berbat işte.

0|0
    0|0
  • hiç böyle bişey yaşamadım ne mutlu bana :D

0|0
    0|0
  • o an canım cok yandı ama evli oldugunu öğrennce gözmle görnce öldüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İftarda ne yediğimi hatırlamıyorum onu mu hatırlıycam .

0|0
    0|0
  • çok çaresiz hissettim link

0|0
    0|0
  • Terkedilmedim yeri geldiği için terkettim...

0|0
    0|0
  • beni terketmediler hiç :)

0|0
    0|0
  • hiç unutmam unutamam o anı herhalde. 5 yıldan beri her şeyimi paylaştığım kız benden biran önce kopmak için üstün bir çaba sarf ediyordu. Onun için gerçekten çok iyilik yapmıştım yani abartmadan söylüyorum içimizde çok azımızın yapacağı iyilikler bunlar, araya bir soğukluk girdi. bana yalanlar söylediğini anladım. Falan filan.

bir gün kafede buluşmak için bir kız arkadaşı ikna etti. sanki kanlıyız bıçaklıyız onun için konuşmak istemiyor ya da zorlana konuşacak. ne dediysem bana dönen cevap hep şuydu: ben kendimi düşüneceğim artık :) daha 1 ton konuşma, sözler, laflar. dışardan dinleyen eminim şöyle demiştir: bu erkek bu kıza ne çektirmiş be abi demiştir :) fakat konuşmanın sonucunda benim onaylamadığım şeyleri yaptığını bana yalanlar söylediğini kendisi söyledi en sonunda kenara fazla sıkıştırdığım için. en sonunda ayrıldık. ama şimdi düşünüyorumda o masada onun karşısında gözlerim hep yaşlanmıştı. geriye bakıyorum da harbi değmeyecek biri için ağlamışım kendimi dağlamışım.

Haketmeden ayrılık yaşayanlara tek bir lafım var : Eden bulur arkadaşlar. bunu hiçbir zaman unutmayın. ben ayrıldığımda içimde bir gram vicdan azabı yoktu. sadece salaklığıma kızıyordum.

Çok güzel bir laf vardır ve daima bunu hatırlayın :

"Ya kırdığın gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsin, bilseydin ödün kopardı. Dokunamazdın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...