Her seferinde ayrılık lafını çıkartıyor. Sorun bende mi yoksa onda mı siz karar verin!

kızlar şöyle düşünün her dediğiniz yapmaya çalışan sizi mutlu etmek için elinden gelen ama pekte romantik olmayan bi sevgiliniz var. her tartışmanızda alttan alıyor. ama buna rağmen her şeyden kavga sebebi bulabilen ve her defasında ayrılık lafını çıkartıo ve çıldırmak üzereyim artık çünkü kendimle çelişir hale geldim:( yardım :((

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadarda ipleri eline vermemek lazım değil mi? :) Hiç rahatsız olduğun bu konular hakkınd kızla konuşmayı denedin mi?Hep alttan almak sağlıklı değil.Demek ki artık bi yerde patlak vermesi gerekiyor.

0|0
    0|0
    • patlak verdi vermedi değil sözler verdi bi daha olmucak dedi ama aradan belli bi süre geçince gene aynı gene aynı ayrılmayı çok kez düşündüm ama bi türlü o cesareti toplayamadım :(

• çok haklısın aslında ama ben genel olarak yufka yürekli bi adam olduğum için bunu kullanıyor diyelim ama dediklerinide aklmın bi köşesine yazcam=)9

• Teşekkür ediyorum dostum fikirlerime itimat ettiğin için;) Allah'a emanetsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• er tartışmasda ayrılık lafını ediyorsa ayrıl ozaman sende kaybetme korkusu yaşamıyor belliki ne için savaşıyorsunki o zaman sende?

0|0
    0|0
  • Bi kere daha derse tamam de eğer geri dönmezse bunu istiyomuş demektir dönerse barışırsanız seviyodur ve ona dersinki bidaha ayrılalım dersen bu sefer gerçekten barışmam falan dersin sşdfkslşd :S :D

0|0
    0|0
  • ipleri kendi elinde tutmaya çalışıyor sanırım.. ama seni üzdüğünün farkına varması lazım açıkça konuş derim sorun sende gibi gelmiyor bana biraz tepkini ortaya koyki kırıldığını anlasın.

0|0
    0|0
  • Nedenini sor . Çözüm bulamadığında ayrılmak istiyordur. Çözüm sunabilirsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü karşınız başka birini bulmuş sonuç da diğer karşıdan mutluluk almadığı için ayrılık konusuna girer...

0|0
    0|0
  • kozların tamamını onun eline vere vere bu duruma gelir olay.biraz rest çekebilmen gerek.

ayrılalım deyince yalvarma mesela bırak ayrılalım diyorsa ayrılalaım peki de bakalım ayrı durunca ne olacak

0|0
    0|0
  • ayrılalım diyosa tamam de seni korkutup bişeyler elde etmeyi seviyor sanırım ezdirme kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...