Dışarıda mı yoksa evde mi yemek yemeyi tercih edersiniz?

Dışarıda mı yoksa evde mi yemek yemeyi tercih edersiniz?Ben evde yapılanı tercih ediyorum hem kendim yapıp eğleniyorum hemde içine ne koyduğum belli tabi kullandığım malzemeler kim bilir ne kadar temiz orası muamma çoğu insan dışarıda yemeyi tercih ediyor hem bulaşık derdi yok hemde uğraşmıyor sadece yemeğini yiyor gerisini karışmıyor ama ne ortamda hazırlanıyor pek takmıyor kafaya siz hangisini tercih ediyorsunuz?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Sağlığım açısından tabi ki ev yemeğini tercih ediyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben kesinlikle evde yemeyi tercih ederim.Gercek anlamda emek sarfedilerek yapilan her sey hep en güzelidir.

Kaldi ki insanin kendi yaptigi yemek daha temiz,daha güvenilir olur.Daha saglikli.Ici rahat tüketir kisi kendi yaptigi yemegi.Kalkip bulasigini da yikar,masasini da toplar.Bunlar evi ev,yasantiyi yasanti yapan seylerdendir.Kücük ve basit görülmemeli... :)

Hem daha ekonomik.

0|1
    0|0
  • Dışarda.

0|1
    0|0
  • Dışarıda bile ev yemeği satan onlarca yer varken elbette ki evde.

0|1
    0|0
  • Turkiyede yemekler hernekadar guzel olsada disarda yemek yemeyi tercih etmiorum..ya daha tabagimi bitirmeden tabagimi sormadan alip getiriolar, ben acele yemek istemiorum..disarda yiyorsam keyfi yiyorum ve yedigim yemektende keyf almak istiorum..

0|1
    0|0
  • ev yemeğiiiiiiiiiiiiii

0|1
    0|0
  • Fark etmez benim için

0|1
    0|0
  • evde yemeği tercih ederim, dışarıda da bazen ama ev gibisi var mı

0|1
    0|0
  • Evde daha cok tercih ederim. Arada birde arkadaslarla disarda yeriz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evde yemeyi tercihh ediyorum...

0|1
    0|0
  • Evde tek başıma...

0|1
    0|0
  • Dışardan eve söyleyip

0|1
    0|0