Ince telli saç mı daha çok döküler kalın tellimi?ince telli olan diyorlar ama benimkiler kalın olmasına rağmen

ince telli saç mı daha çok döküler kalın tellimi?ince telli olan diyorlar ama benimkiler kalın olmasına rağmen dökülüyor

0|0
19|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir kuafor olarak yaziyorum. ince telli sac bakimsiz ve dokulmeye daha musaittir. ancak ilk once sorunun dokulmemi. gunde 50tele kadar normal bunu anlamanin en kolay yolu elinle sacini hafif cek elin doluysa kalci azsa gecici dokulme. kalici dokulme ise 3 ay zamanin var. cunku sac en fazla 3 ay dokulur. onerim kisa kes. yipranma.payini azalt.

0|1
    0|0
    • ben elimle saçımı cekiyorm 1-2 tel geliyo 2. inci deneme de hic gelmiyo bu ne anlama geliyo yani saclarım dökülecek mi? :/ tam anlayamadım da

Kızlar Ne Diyor 19

• günde 100 150tel dökülmesi normal birşey. fazlası dökülüyorsa problem vardır.

0|0
    0|0
  • telle alakası yok jöle kullanıyor musun?

0|0
    0|0
  • Benimkiler çok fazla ince fakat hiç dokulmuyorlar desem yeridir. Bence bu durumun ince ya da kalin telli olmasiyla ilgisi yok farkli yonlerden arastirmalisin.

0|0
    0|0
  • benimkide kalın telli ama avuçavuç dökülüyor normal o saç bu dökülür yenisi çıkar

0|0
    1|0
    • ama uzun olan saç sayısı azalıyor bir dengesizlik oluyor biri uzun biri kısa gibi dağınık gözüküyor

• iyide dökülmezsede sağlıksız saç kafanda kalır tüm saç sağlıksız görünür

• Saçlarım ince telli üst üste sürekli boyadım pek sağlıklı olmasalar da hiç dökülmüyorlar.Saçın ince ve kalın olmasıyla ilintili değil.

0|0
    0|0
  • Kalın telli saçlarım ama dökülüyor bayağı.

Birde ben her gün banyo yapıyorum (bazen günde iki kere) acayip dökülüyor saçlarım bu yüzden.

0|0
    1|0
  • benimde kalın telli dökülüyo ama bitmiyo ben daha yeni saçlarımı azalttırdım o zamandan beri dökülmüyo sen git kuaföre saçlarımı azaltırmısınız biraz de zaten ona göre özel bir makasları var hiç kısalmıyo

0|0
    0|0
    • saçım gür değil sadece kalın telli

• o zaman şampuanını değiştir güzelim bir süre onu kullan belki şaçın şampuanından sıkılmıştır

• eczaneden doğal şampuan kullanırsan ve sac kremı yerıne acı badem sutu ve maden suyu kullanırsan dokulmenın farkedilcek oranda azaldıgını sac dıplerının guclendıgını bir sure sonra anlarsın.. üstelik daha hızlı uzar..

0|0
    0|0
  • İnce telli saçlara sahibim ve çok dökülüyorlar. :(

0|0
    0|0
  • ince telli saçlar.

0|0
    0|0
  • Benimkiler ince ve dökülüyor..

0|0
    0|0
  • İnce tel yapısı gereği daha çabuk dökü(ler) sgfdgfqw

Her neyse saçına özel şampuanlar takviye ederek güçlendirebilirsin sayın soyan.

0|0
    0|0
  • kalına inceye bağlı değil fakat en çok dökülen ince telli saç günde 100 tel saç dökülmesi normal ama 100 telden fazlaysa doktoruna gitmelisin

0|0
    0|0
  • ince telli saç daha çok dükülür. genelde stres üzünden oluyor. ama ciddi şekilde dökülüyorsa uzman birinden yardım al ordan burdan konuşanları dinleme bence.

0|0
    0|0
  • erkekler için normal birazda genetik birşey ama daa fazla dökülmesini istemiyorsan hatay defne sabununu öneriririm ya da sabun kullan şampuana elini sürme

0|0
    0|0
  • ha ince ha kalın dökülen dökülür

0|0
    0|0
  • benimkiler de ince telli ve günde 50 tane dökülüyordur.

0|0
    1|0
  • benimkiler ince, dökülüyor bir sürüler dökül dökül bitmediler

0|0
    1|0
  • 100-150 tel dökülmüyodur ama 25 tel falan kalın telli olmasına rağmen dökülüyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ince telli

0|0
    0|0
  • genetik o erkek tipi dökülme ailede varsa her türlü kabaklaşcak kafan <3

0|0
    0|0
  • Cunku kalin telliler daaha cok dokulmez ama sayica daha az oldugundan cok dokulmus gibi durar ohey meen

0|0
    0|0
  • Böyle bişey yok dökülen saç incelip de dökülebilir bu yani

0|0
    0|0
  • Demek ki ince taksan vay halinee :(( sfadsdasda

0|0
    0|0
  • Saçım oldukça ince telli ama pek dökülmüyor.

0|0
    0|0
  • o saç kökleriyle alakalı biraz incede olsa kalında olsa saç kökleri güçsüzse dökülür saç.

0|0
    0|0
  • Sonuç belli ve ortada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...