Oğlunuz olsa evlenmesini istemeyeceğiniz kızlar kimler olurdu ?

Evet kızlar şöyle bir etrafınıza bakın. Komşulardan kuzenlerden arkadaşlarınızdan, oğlunuza gelin adayı seçeceksiniz. Hangi kızları istemezdiniz ? Bu kızların beğenmediğiniz yönleri neler ? Oğlunuz neden böyle bir kızla aile kurmasın ? Hadi bakalım geleceğin annelerini görelim.

Güncellemeler:
güncelleme için üzgünüm güzel cevaplarınızı okuyorum hepsine tek tek yorum yazmasamda okuduğumu bilin lutfen boşa gitmiyor yanıtlarınız.

0|0
28|16

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma gelenler ;

Ucuz, basit kızla evlenmesin. Kendinden büyük kızla evlenmesin. Evlenip boşanmış kızla evlenmesin. Ailesi iyi olmayan bir kızla evlenmesin. Eğitim durumu iyi olmayan kızla evlenmesin. Siyasi düşüncesi uymayan kızla evlenmesin. İnatçı, dediğim dedik kızla evlenmesin. Kendini evliliğe hazır hissetmeyen kızla evlenmesin. Anne baba terbiyesi bilmeyen kızla evlenmesin. Yemek yapmayı bilmeyen kızla evlenmesin.

1|3
    4|1

Kızlar Ne Diyor 27

• yalaka olmasın aile terbse görsn ve agrbaslı olsun anası gbi bir kzla evlensn oğluşum :)

1|1
    1|0
  • kötü yolsa olan ,edebi ahlakı olmayan biri ile istemem

0|1
    3|0
  • kültürsüz kız olmaz,kafa dengi olmazsa olmaz,güzel ve temiz olması şart,oturup kalkmasını bilecek,nazlı olmaz,ailesi önemli:aile ilişkileri çok önemli,herkesle düşüp kalkmış bir kız olmaz..çok hamarat olmasına gerek yok oğlumu aç bırakmasın yeter.oğlumu mutlu edebilecek kapasitede duyarlılıkta olsun aileye de önem versin.anaç duyguları gelişmiş olmalı buda çok önemli.saygılı görgülü olsun bizim ailemize ve çevreye karşı, yalancı olmasın kötü alışkanlıkları olmasın bide dini düşünceleri önemli bu kadar :))

0|0
    0|0
    • off senin gelinin işi zor görünüyor:DD

• başta seçici olurum ama seversem gelinim değil kızım gibi severim :)

• daha 18 yaşında bırde inanabılıyomusunuz

• İçki içmesini bilmeyen,kitap okumayan,espriden anlamayan,konuşmasını bilmeyen,eğlence anlayışı az olan,siyasetten anlamayan,kültür ve sanatla ilgilenmeyen,başkalarının düşüncelerine saygı duymayan,hayvan sevgisi olmayan... biriyle evlenmesini istemem..

0|0
    0|0
  • sevmeyen duygularıyla oynayan seviyorum deyip arkasından dolap çeviren kızlarla olmasını istemezdim gelnimdir bağrıma basarım ama ailemin içine alıcam oğlumu sevsin bende onu severim

0|0
    0|0
  • Oğlumun ağır başlı,mantıklı,dinine bağlı,ahlaklı ve edepli,kavga küfür nedir bilmeyen bir kızla evlenmesini isterdim.Çünkü ileride bir oğlum olursa öyle yetiştirmeyi düşünüyorum Allah'ın izniyle.Hak etmesi için oğlumu güzel ahlaklı yetiştirip onun gibi güzel ahlaklı bir kızla evlenmesini isterim.Kezban,serseri,tripli,tavırlı bir kızla değil benim gibi bir kızla.

2|0
    1|0
  • Nerde nasıl davranacağını ve nasıl giyineceğini bilmeyen (isterse süper mini giysin ama yerinde giysin ve taşıyabilsin), küfürbaz, pasaklı, ağırkanlı kızlar Oğlumdan uzak dursun lütfen :)

1|0
    0|0
    • ağır kanlı ne demek acaba ılk kez duydum

• hmm teşekkürler açıklama için. miskin tembel şeyler...

• boşver büyük konuşturma bizi panpa

1|0
    0|0
  • her lafa atlayan birde salak saçma sesler çıkararak gülen kızla evlenmesini istemezdim genelde bütün sülalemin kadınları böyle

0|0
    0|0
  • kız annesi olmayı tercih ederim

1|0
    0|0
  • Bakkala bile makyajsiz gitmeyen kizla evlenmesin. Oyle kizdan bir halt olmaz, birak evini, kendi kicini bile temizleyemez oyle kizlar

0|0
    0|0
  • Çok konuşan,sorumsuz,ahlaksız,temizliğe önem vermeyen bir kızla evlendirmem oğlumu.

0|1
    2|0
  • Sevmiş bir kere napalım alıcaz kızı benim hoşuma gitsede gitmesede ama oğluma layik görmedim kızlar inatçılar ve çirkinler olucak

0|0
    0|0
  • kız gibi sakız çiğneyen erkekten ve erkek gibi sigara içen kızdan hayır gelmez :D

0|1
    3|0
  • Namus yoksunları.

0|0
    1|1
  • Yollu gelinim olmasın yeminle parçalarım :D He bide açık saçık istemem. Aşırı makyajlı istemem. Kibirli,vurdumduymaz,beceriksiz bişey istemem. Aman ben istemesem nolcak oğlum evlenicek zaten sonuçta onunla :D

0|0
    1|0
    • hıııı buda güzel bir yorum oldu kararsız kaldım hangısını seçsem diye.

• en büyük hatayı yapıp ders alan biriyse bile evlendirirdim

1|0
    0|0
  • kıskanırım ben oğluşumuuuuuuu

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Once ben bir evlenim cocugum olsun sonra cevap veririm senin bu soruna.

0|0
    0|0
  • Edepsiz tüüü fhhfj

0|0
    0|0
  • Büyük bir ihtimalle "kezbanlar" olurdu herhalde :)

0|0
    2|0
  • dindar olmaması yeterli

0|1
    8|1
    • benım annemde senın gıbı soyluyor başka seylerde soyluyorda burdan yazmayım şımdı annem okur felan lfshhgd

• oğluma çok talip varmış demek :* üzülüp eksilemişler

• asıl dındr olması onemlı

• Ahlaksız olmaz cadde kızlarıyla değil temiz güzel ahlaklı kızlarla evlendirirdim.

0|0
    2|0
  • bakire olmayan bir gelin istemezdim . ohh iyi valla onla bunla yat kalk sonra benim oğluşuma yapış evlenelim de . asla istemem . bu yönde uyarırdım oğlumu beni dinlemiyorsa evleniyorsa o kızı asla sahiplenmez ve sevemezdim .

1|0
    2|1
  • hemşire olmasın kesinlikle, utanması olmayan rahat biriyle evlenmesini istemezdim

1|0
    2|1
  • Şıpsevdi birini istemezdim,aşkın değerini bilen biri olsun isterdim.Sadakatli olmalı.

2|0
    0|0
  • kuzenlerime vermem hepsi çok nazlı arkadaşlarımın da sadece birine veririm o da dürüst nazla uğraşmayan yemekten anlayan gezmesini içmesini eğlenmesini çok iyi bildiği için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• güzel soru. annem bana bir kız bulmuştu bende kızla flört ettim. aşık oldum her şeyi yaptım onun için. üniversiteyi kazandı arkadaş ortamı daha cazip geldi hem satışa geldim hemde aldatıldım. şunu demek istiyorum buradan bütün annelere ve anne adaylarına sesleniyorum her kızı kendiniz gibi namuslu ve akıllı olarak görmeyin. iyice karakterini çözün ondan sonra oğlunuza söyleyin benim gibi acı çekmesinler, hayalleri yıkılmasın, gururları yerin altına girmesin, evlilikten soğumasın. #direnanamm :)

2|1
    0|0
  • oğlumun evlenmek istediği kız olurdu.

5|0
    0|0
  • ilk başta büyüklere karşı nasıl davranışı ona bakardim

eğer dış görünüşe çok değer veren bir kizsa onu unutmasini söylerdim,

bir gün ALLAH göstermesin ama oğlum iş kazası nedeniyle yüzü cizilse ve o kızda oğlumu ya da kızımı bırakırsa benden kesin bir tokat yerdi.

hayatta herşey oluyor birde bunu düşünmek gerekir.

0|0
    0|0
  • O değil de oğlu olanlara acıyorum ya.

Adam bir evlat yetiştiriyor, torun görecem diye 30 yıl bekliyor.

Adam 30 yaşına geliyor 19 yaşında kızla evleniyor. Kız anası babası 19 yıl sonra torun sahibi oluyor.

Kızım olsun oğlum olsun derken yaşlandıklarında sevecekleri torunda sorun yaşıyolar. yazık yav.

0|0
    0|0
  • Hayat kadınlarına kesinlikle ve bakire olmayan kadınlarla onun dışında akraba evliliği kesinlikle izin vermem eğer sözüme karşı gelirse evlatlıktan red ederim :)

1|1
    2|0
  • yosmanın biriyle evlenip soyadımı kirletmesini istemem.dedikoducu pis pasaklı biriyle evlenmesini istemem...yahu benim olum dünyanın en değerli varlığıdır kimseler layık değildir ki ona.her baba için böyledir.

havaya girdim la 3 dk da

0|0
    0|0
  • hayatta bir yerlere gelemeiş başarısız kültürsüz para meraklısı cahil

1|0
    0|0
  • Bir de şunu söylesen bizim durumumuz farklı da aday dayatan annelerden ya da kızlardan nasıl kurtulcaz?

0|0
    0|0
  • 12 yaşından 22 yaşına kadar insgram vs de dudakların buzup kısa sort tayt dekolte gıyıp poz verenlerle

0|0
    0|0
  • Geleceğin babası olarak söylüyorum; Kürt kızıyla evlendirmezdim.

3|0
    2|1
  • Ben kız çocuğum olmasını istiyorum sarışın olsun adını Alexandra koyacağım :( Kimseyle evlenmesine izin vermem kıskanırım ben kızımı ^^

0|0
    0|0
  • Dinine önem veren birisi olması lazım...

1|1
    2|0
  • Sevgilim sosyete görünümlü cahil, diye aratın googleda. Öyle.

0|0
    0|0
  • Orası burası deli kızlar olurdu

0|0
    0|0
  • İnsan olmayan havalı kendini beğenmiş biriii...

0|0
    0|0
  • Gothicler çok yanıltıcı oluyor derdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...