Sizce ülkemizde en başarılı komedyen kimdir

evet arkadaşlar hepsinin tarzı farklı ama hepsi başarılı..cem yılmaz,tolga çevik,beyaz,okan bayülgen..vs. sizce diğerlerinden bir adım önde olan hangisi ?

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• cem yılmaz küfür sever bir adamdır evet ama o adamdaki zekanın hiç kimsede olduğunu düşünmüyorum okan bayülgende gayet kültürlü seviyeli ve hoş sohbet bir adamdır komedyen olarak görmüyorum ben onu başka bir konumda o bende

0|1
    1|0
  • Beyazıt Öztürk.

0|1
    0|0
  • Ata demirer

0|0
    0|0
  • tolga çevik

1|0
    0|0
  • beyaz :)

1|0
    0|0
  • tabikide cem yılmaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• tartışmasız Cem Yılmaz ayrıca Okan Bayülgen komedyen olmadığını kendi söyledi.

0|1
    0|0
    • cem yılmaz kalitedir.okan bayülgeni de komedyen olarak gören vardır illaki diye yazdım oraya ama yazdığında da haklısın

• cemyılmaz çok zeki ince espiriler yapıyor benim için onun yerinini doldurucak adam yok olamazda sahan var oda başarılı ama cemyılmazı izleye izleye komedyenliğe girdi oda 2. sırada ama şahan çok fazla küfür ediyor

0|0
    0|0
    • küfürsüz bulacağın tek komedyen sanırım yenilerden atalay demircidir.küfür komedinin bir parçasıdır bana göre yeri geldiğinde

• sen atalay demirciyi tanımıyorsun araştır eski gösterilerini izle bakalım küfür yoksa bende neyse izle ondan sonra konus

• Melih Gökçek

1|1
    0|1
  • kemal sunaldan sonra gelmedi böyle güldüren , yinede beyaz güldürüyor ..

0|0
    0|0
  • cem yılmaz daha önde...ama beyaz ve tolga çevik ide beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz

0|0
    0|0
  • Şahan gökbakar...

0|0
    0|0
  • Cmylmz