Lütfen herkes yorumlasın"kızlar ve erkekler lütfen düzgün yorum

bir erkek olarak hoslandığınız kızı nasıl etkilersiniz aynı yerde calışıyuoruz ama tanısmadık birimler farklı ve beraber yaptığımız iş yok ben network(internet) ağına bakıyorum o eğitim tarafında ve tanısmaya işyerindede fırsat yok ayrıca arada 7 kat var ne yapılabilir ki?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendine güveniyorsan iş çıkışı yanına yaklaşıp evinize kadar eşlik edebilir miyim de biraz konuşabilir miyiz de konuş yoksa nerden farkedecek seni. ha bir şey düşürür arkasından koşar verirsin orasını bilemem öyle bir şey de olmayacağına göre...

0|0
    0|0
    • kendime güvenim tam ama mesai saati farkları var ben bazen gec cıkıyorum bazen değilde genelde gec cıkıyorum

• öğlen boşluğu olmuyor mu çalışanların yemeğe çıktığıı o zaman yakalasan zamanınızı ayırabilir misiniz birlikte bir şeyler yesek bugün desen bir yere götürsen olmadı bir gün 1 saat erken çık izin alıp bekle.

• pazartesi yapıcam ole bişi

• Hangi ara gördün de hoşlandın :D:D hiç ortak nokta yok maşalah :D

0|0
    0|0
    • Ya valla benım hep gonul ilişkileri bole oluyor şirket büyük farklı iş alanları var networkçüyüm(internet altyapıs hizmeti) onlar eğitim hizmetleri veriyor sadece ortak alanda sigara ve kahve içerken denk geliyoruz oda 22 gunde bir falan ben sanssız adamım valla

• 22 değil 2 gun

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...