Sıkıntıdan sıcaklardan patlıcam yaa

Millet yazın kılo verir ben tam tersi alıyorum. Dışarısı sıcak diye hiç bir yere çıkmıyorum. Evde temizlik yapılması gerekiyor odamı toplamam gerek ama elimi atamıyorum. Benim gibi olan var mı. Neler yapabilirim miskinleştim iyice :(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadığın çevre müsait ise koşu yap tempolu spor salonuna gitme açık hava da koşmak daha yararlı birde kendine yiyeceğin yemekleri yaz yemeyeceklerinin ayır

düzenli beslenme tablosu yap kendine ama önce kendini kaldır oradan yoksa yapamazsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• spor yap sende benim gibi .Haftada 4 5 kez halı saha maçı yapıyorum sende koşu yaparsın ya da spor salonlarına gidebilirsin .Yada halı saha takımı kurun kızlara kızlar maç yapın.Biz Bu şekilde hem fit hemde zayıfız Edit:93-62-93 vücut ölçülerine sahibim bu sayede :)

0|0
    0|0
  • git duş al serinle başla çalışmaya terle duş al çalış :)

0|0
    0|0
  • DIŞARI ÇIK :)

0|0
    0|0
  • akşam çık kardeşim evden yaz akşamları serindir

0|0
    0|0
  • sende başka sporlar yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bi amaç bul git electro house falan dinle . ben yemek yemek bile istemiyom desem ? o derece üşeniyorum sıcaklardan falan .

0|0
    0|0
    • Ben de yiyorum paso :(

• o bir de şeyden olabilir vücut susuzluğu bazen açlık sinyali şeklinde verir su iç mesela sürekli yemek yeme isteği geldiği zaman .

• yalnız değilmişim :D

0|0
    0|0
  • bendensin.bizde şimdi ramazanı bahane ediyoruz. ramazan bitsin kilolar için bir şeyler yapıcaz.

0|0
    0|0
  • Oruç tutuyoruz.:(

0|0
    0|0
  • ben yaz-kış kıpırdayamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...