Hayatınızın unutulmayan anılari

en güzel ve ya en kötü anılarınızı yaza bilirmisiniz arkadaşlar :)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• en kötü anım cocukluğumda basıma geldi o zamanlar tabi ekmek bayisi kuyrukları vardı halk ekmek kuyrukları cocukken hep gidip ordan ekmek alırdım bir gün tekrar kuyruğa girdiğimde trafonun hemen arkasında sıradaydım yaşım küçük oldu için sigara içerken amcalar abiler kızıyor kimse görmesin diye sıradan cıktım kuytu köşede sigaramı içtim tekrar sıraya girdiğimde benim önüme iki tane kız girmiş kızlara dedim ben sizden önce geldim diye tam bir cingen cıktılar yok işte bekleseydinde biz geldimizde yoktunda falan filan iyi tamam dedim trafonun biraz gerisinde kaldım yani bir ya da iki adım trafonun arkadasında kepce yeri kazıyordu o sıra kepce nasıl trafoya vurduysa trafo devrildi o iki kız ve 3 4 tane kadın trafonun altında kaldı o gün en köttü oldum ve verilmiş sadakamın oldunu anladım gündü lan

0|0
    0|0
    • nedense aklimizda kotu anilar kaliyor hic gitmiyor. ama iyiler unutuluyor.

• oldumu :D

• olmazmı :D

Erkekler Ne Diyor 10

• geçmişimde bıraktım onları yeni sayfa açtım üzüntülerim oldu kadar mutlu günlerimde olmuştu ama işte hayat bazen sil başta diyor zorda olsa silmek zorunda kalıyoruz

0|0
    0|0
  • Yazamam

0|0
    0|0
  • Anlatamayiz adI ustunde kotu :S

0|0
    0|0
  • son saniyede basket atmamdı en müthiş anım o basket sayesinde şampiyonluk yaşamıştık

en kötü anım sınıfta tek ayak üstünde beklemiştim ilkokulda yaramazlık yaptığım için:D

0|0
    0|0
  • En güzel anım : hatırlamadım. en kötü hanım : araba çarpmıştı. bacak kırıldı. sonra iyileştim 1 hafta olmadı yine araba çarptı. kolum kırıldı. güzel anım yerine kötü anımı yazdım. gidiyom ben

0|0
    0|0
  • ilk milli oluşum en güzel anımdı :D

0|0
    0|0
  • anlatmakla olmaz da şöyle özetleyeyim: :))))))))))) :(((((((((((((((

0|0
    0|0
  • Karaköyde bıraktım en güzel anı ve pişmanlığımı :)

0|0
    0|0
  • İyi kötü hiçbirşey kalmadı aklımda.

0|0
    0|0
  • arkadaşımın kardeşiyle ilişkiye girdiklerini görmüştüm.bidaha yanıma yaklaştırmadım

0|0
    0|0
    • neeeeeeeeeeeee

• bende inanamamıştım çok farklı bir duygu

Kızlar Ne Diyor 5

• seneler önce hayatımın en kötü ve en hoş anını bir arada yaşamıştım..

havada hiç trafik yoktu ve kulede ders çalışıyordum.. bişi oldu ve refleks olarak başımı sol tarafa doğru çevirdim.. ve 05 pistine doğru bir uçağın iniş için yaklaşmakta olduğunu gördüm. emin olmak için dürbünle baktım.. askeri bir eğitim uçağıydı ve benimle temas etmemişti..yaklaşmakta olduğu pist yanlıştı.. karşılıksız çağrı gönderdim ama cevap alamadım. ve başımı sağ tarafa çevirmemle hayatımın şokunu yaşamam bir oldu... başımdan aşağıya kaynar sular döküldü sanki. muhtemelen onun kolundaki olan uçaklardan biriydi ve oda 23 pistine doğru yaklaşıyordu.. kafa kafaya geleceklerdi..ikisiyle de temas kuramıyordum.. ya radio failure olmuşlardı ya da bizim frekansımızı bilmiyorlardı.

koşarak kulenin korkuluklarına çıktım ve bana en yakın olan uçağa bayrakla işaret vermeye başladım ve onu meydan güneyine uzaklaştırmayı başardım ama diğer uçak ters piste iniş yaptı. Allahtan rüzgar sakindi ama ölüp ölüp dirildim..

pilotlar inişlerini tamamladıktan sonra kuleye geldiler.. bende o esnada sinirli bir şekilde raporumu hazırlıyordum..içeri girdiklerinde yaşadığım his harikaydı... yakışıklı ve karizmatik teğmenler.. film gibiydi yaa (:

sonra derin bir nefes aldım ve cool duruşumu bozmayarak raporumu yazdım..

eğitim uçuşundaymışlar..seyrüseferdeyken rotalarını şaşırmışlar ve frekansımızı da bilmiyorlarmış.. o günü hiç unutamam..

0|1
    0|0
  • gecen hafta cumartesi-pazar ve pazartesi hayatımda unutmaycagım anların içinde asla bir daha o kadar güzel günler geçirmeyeceğim belki rüya gibiydi ve bitti...

0|1
    0|0
  • yazardım da üşendim.

0|0
    0|0
  • En güzel gittiğim Galatasaray-Fenerbahçe maçıydı:)

En kötü de karşı apartmanımda bir kız kendini asmıştı o...

0|0
    0|0
  • hayatımda 1.5 sene önce bitti sonrasını hatırlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...